This is The Police 2

قانون را به دلخواه خود در This Is the Police 2 ، دنباله درام تحسین شده Noir This Is the Police تفسیر کنید! کلانتری را اداره کنید ، پلیس خود را مدیریت کنید ، تحقیق کنید ، بازجویی کنید و زندانی شوید. تصمیمات سخت بگیرید – و سعی کنید خود را از زندان دور نگه دارید! – در این مخلوط داستان محور ماجراجویی ، استراتژی و جنگ تاکتیکی.

آیا این شبیه سازی است؟ یک بازی مدیریتی؟ یک چالش تاکتیکی؟ یک رمان تصویری؟ یک معما؟ همه اینهاست و بیشتر!
به یک تجربه منحصر به فرد داستان بپردازید.
به شارپوود ، یک شهر مرزی سرد و خشن که با خشونت غرق شده است ، جایی که هیچ کس کاملا بی گناه نیست ، خوش آمدید. قاچاقچیان ، باندها و عوام گرایان فریاد زده این شهر را خانه خود می‌نامند. برای حفظ آرامش و نظم ، کلانتر جوان لیلی رید باید با جک بوید جنایتکار فراری (جون سنت جان ، دوک نوکم) همکاری کند و دعا کند که نقشه خطرناک او به زودی از بین نرود.
زیردستان شما فقط برخی از منابع نیستند. آنها افرادی زنده با نقاط قوت ، ضعف ، ترس و تعصب خودشان هستند – و برای زنده ماندن مجبورید با همه آنها حساب کنید.آیا همیشه بهانه هایی برای عدم آمدن به سر کار می‌آورید؟ یا اینکه از اجرای دستورات امتناع می ورزید؟ اگر می خواهید نظم و انضباطی را به این بخش تحمیل کنید ، باید ثابت قدم باشید.
در طول خطرناکترین عملیات شما ، بازی به نبردهای نوبه خود تبدیل خواهد شد. تیمی از بهترین پلیس های خود را جمع کنید  با دقت زمین را مطالعه کنید ، برنامه های خود را تطبیق دهید ، به طور ناخوشایند به مظنونان خود نزدیک شوید و از سلاح ها و تجهیزات غیر کشنده استفاده کنید – اگر شرایط اجازه می‌دهد. درست است ، گاهی اوقات استفاده نکردن از اسلحه تقریباً غیرممکن است ، اما مراقب باشید: This Is the Police 2 حد مشخصی ندارد. یک گلوله می تواند برای یک پلیس هزینه زندگی را به همراه داشته باشد.

بازی استراتژیک و شبیه‌ساز پلیس (This is the police 2) قابل دانلود از گیمینگ پرشیا.

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Quad Core
Graphics: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 5830
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 5 GB HDD
Operating system: Windows 10

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Dual Core
Graphics: 512 MB GeForce GT 330M / Radeon HD 4670
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 5 GB HDD
Operating system: Windows XP

تصاویر:

تریلر:

This is the Police 2 (2018), 2.80GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated to version 1.0.7.0 (17.08.2018).

بازی This is the Police 2 (2018)نسخه از پیش کرک شده El-Amigos.

کرک به وسیله Codex.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها