State of Decay: Year-One Survival Edition

State of Decay یک بازی اکشن ، ماجراجویی ، ترسناک بقا و مخفی کاری است که توسط Undead Labs ساخته و توسط استودیوی Microsoft منتشر شده است. این بازی بر چگونگی مهارتهای رهبری بازیکن در برابر هجوم مشکلاتی مانند کاهش منابع زنده ماندن ، اعتماد و روحیه گروهی ، نابودی زامبی ها ، دفاع پایه و زندگی افراد تأکید می‌کند. این بازی ترکیبی از عناصر تیرانداز ، مخفی کاری ، نقش آفرینی و بازی های استراتژیک است و بازی بازیکنان را برای زنده ماندن با کاوش ، مهار و مبارزه با ارواح به چالش می کشد. State of Decay شامل عناصر نبرد و شبیه سازی شخص ثالث (پایگاه ساختمان و پاسگاه ها) است. بازیکن مسئول گروه کوچکی از بازماندگان است و می تواند خط داستانی را دنبال کند یا وظایفی را انجام دهد که بقای جامعه آنها را تضمین کند. دنیای بازی 16 کیلومتر مربع است ، 8 کیلومتر مربع از آن قابل بازی است.

بازیکن می تواند از چندین مکان برای ساختن پایگاه انتخاب کند ، سپس آن را با امکانات مختلف مانند برج های دیده‌بان ، باغ‌ها ، اتاق خواب ، آشپزخانه ، کارگاه‌ها درمانگاه‌ها و غیره تقویت و بهبود بخشد تا به ایمنی و سلامت بازماندگان کمک کند. بخشی از این بازی ایجاد تعادل در استفاده از منابع است: غذا ، دارو ، مهمات و مصالح ساختمانی. آنها را می توان با جابجایی یا تجارت با NPC بدست آورد. فقط غذا می تواند در پایه رشد کند.

بازیکن می تواند با بازماندگان خارج از گروه خود ارتباط برقرار کند: تجارت با آن‌ها ، کمک به آن‌ها یا جذب آن‌ها. این بازی دارای دو رابطه است ، اولی تعیین می کند که یک بازمانده را می‌توان استخدام کرد و دوم اینکه آیا می توان آنها را کنترل کرد. هر بار فقط یک بازمانده را می توان کنترل کرد ، اگرچه بازیکن می تواند از یک بازمانده تحت کنترل هوش مصنوعی بخواهد آنها را همراهی کند و در برخی از ماموریت ها ، یک یا چند بازمانده کنترل شده توسط AI بازیکن را همراهی می‌کنند.

توسعه‌دهنده: Undead Labs/ Eidos

28 April 2015 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, Japanese

ژانر: اکشن, زامبی, بقا, TPP, زنده ماندن

سیستم پیشنهادی

Processor: Intel Core i5-750 2.66 GHz
Graphics: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 7770
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 3 GB HDD
Operating system: Windows 7/8

سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 3400+ 2.2 GHz
Graphics: 1 GB GeForce GTX 470/Radeon HD 5850
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 3 GB HDD
Operating system: Windows 7

تصاویر:

تریلر(یوتیوب):

State of Decay YOSE Day One Edition (2015), 2.62GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM or Codex/machine)

Updated till 18.11.2015 (Update 4)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها