Space Hulk: Tactics

Space Hulk: Tactics اقتباسی  از بازی  Space Hulk است که در جهان Warhammer 40000 قرار دارد و یک پیچ و تاب منحصر به فرد را به فرمول کلاسیک  وارد می‌کند. درگیر جنگ‌های خونین از طریق یک هالک فضایی عظیم – یک انبوه پیچیده از سیارک ها ، کشتی های ستاره ای خراب شده و آوار – به عنوان یک دسته از Terminator Space Marines یا Genestealers مرگبار شوید. کدام طرف را انتخاب می کنید؟

نبرد از طریق دو مبارزات متمایز و مبتنی بر روایت: یک گروه Blood Angels را رهبری کنید ، که با پیشرفت خود آن را شخصی سازی و ارتقا می‌دهید یا برای اولین بار در یک بازی Space Hulk کنترل Genestealers را در دست می‌گیرید!

Space Hulk: Tactics با توجه به یک چرخش جدید در قالب سیستم د ، بر اساس قوانین بازی روی صفحه محبوب است. کارت‌ها روش های بیشتری را برای سفارشی کردن تیم شما فراهم می‌کنند و به شما امکان می‌دهند تا با توانایی های قدرتمندی که در لحظه مناسب از آن استفاده می‌شود ، جلوه های تغییر دهنده بازی را ایجاد کنید.

مهارت های خود را در برابر بازیکنان دیگر در بخش چند نفره آنلاین گسترده آزمایش کنید. تعداد زیادی از Genestealers یا یک گروه سفارشی از انواع مختلف واحد را از یکی از چهار فصل موجود در دریای فضایی – فرشتگان خون ، گرگهای فضایی ، اولترا مارین ها و فرشتگان تاریکی – فرماندهی کنید. این بازی شامل یک ابزار ایجاد نقشه بصری داخلی برای طراحی نقشه های اصلی خود با اهداف سفارشی و به اشتراک گذاشتن آنها با سایر بازیکنان است!

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8300 3.3 GHz
Graphics: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 5 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz / AMD FX-4200 3.3 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R7 370
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 5 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10 64-bit

تصاویر:

تریلر:

Space Hulk: Tactics (2018), 3.82GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

بازی Space Hulk: Tactics (2018) نسخه از پیش کرک شده El-Amigos.

کرک به وسیله Codex.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها