King Arthur II The Roleplaying Wargame

King Arthur II: The Role-Playing Wargame یک بازی استراتژیک و یک بازی ویدیویی با نقش آفرینی است و دنباله ای از King Arthur: The Role-Playing Wargame است که در سال 2012 در سراسر جهان پخش شد. توسط NeocoreGames ساخته شده و توسط Paradox Interactive منتشر شده است. این عناصر تاکتیکی  ، نقش آفرینی‌ها و ژانرهای استراتژی بزرگ را با هم ترکیب می کند.
دو کمپین در بازی وجود دارد ، یک پیش گفتار فقط با یک فصل و داستان اصلی که شامل چندین فصل می‌شود. در پیشگفتار ، بازیکن نقش سپتیموس سولا ، وارث یکی از خانواده های رومی را که در بریتانیا در جنوب دیوار هادریان حکومت می‌کردند ، می گیرد. در این پیشگفتار به قدرت رسیدن سپتیموس و در نهایت گرفتاری به جنون اشاره شده است.

در مبارزات اصلی ، بازیکن نقش ویلیام پندراگون ، پسر پادشاه آرتور یک بار و آینده را بر عهده می گیرد. آرتور در معرض یک نفرین جادویی قرار گرفته است و بسیاری از چهره های افسانه آرتوریان هنگامی که ویلیام برای اتحاد استانهایی که زمانی پادشاهی آرتور را تشکیل می دادند ، قدم نهاد ، با فوموریایی هایی که توسط ملکه جادوگر مورگاوز از جزایر اورکنی آزاد شده بود مبارزه کند و یک راهی برای بهبودی پدرش.

همانطور که در بازی قبلی ، قهرمانان دیگر به ارتش ویلیام می پیوندند و سرانجام ، ارتش دوم به رهبری جادوگر مورگانا لو فی در دسترس قرار می گیرد زیرا ویلیام به او اجازه می دهد تا به نام شاه آرتور مربی خود ، مرلین را که توسط وی ربوده شده است ، جستجو کند. افسونگر بانوی نیمو. در طول بازی ، سپتیموس سلا از شمال حمله می کند.

سیستم مورد نیاز

Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Graphics: 768 MB VRAM
Memory: 1 GB RAM
Disk space: 12 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

تصاویر:

تریلر(یوتیوب):

King Arthur II The Roleplaying Wargame (2012), 10.31GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded)

Updated to version 1.1.08

Installation time with 4 cores CPU and normal HDD – 8 minutes
Credits to Razor12911

بازی King Arthur II The Roleplaying Wargame (2012) نسخه از پیش کرک شده El-Amigos به همراه آپدیت و DLC.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

Included DLC: Dead Legions.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها