Depraved

در Depraved شما رهبر پیشگامان در غرب وحشی هستید. شما در آستانه شروع ماجراجویی خود در دنیایی هستید که از نظر رویه ای حاصل‌خیز و تنها یک انبار پر از منابع دارد. برای سکونتگاه اول خود مکان مناسبی انتخاب کنید و مصالح ساختمانی را از طبیعت  تهیه کنید و یا با تجارت با یک کشور جدید برای ساکنان خود رفاه ایجاد کنید. هرچه ساکنان شما شادتر باشند ، شهر شما سریعتر رشد می‌کند. ساکنان خود را با آب و غذا تأمین کنید ، تا آنها گرسنه نمانند و از تشنگی بمیرند. با تهیه لباس و چوب آتش از آنها در برابر آب و هوا و بیماری ها محافظت کنید. شما باید با خطرات بی شماری روبرو شوید. طوفان ها ، بیماری‌ها و راهزنان به شما حمله می‌کنند و همچنین اگر نیازهای آنها را برآورده نکنید ، ساکنان خود می‌توانند به یک خطر تبدیل شوند. آیا شما آماده این چالش هستید؟

غرب وحشی خطرناک است! با ده ها چالش باید روبرو شد. مناطق مختلفی وجود دارد که ساکنان شما می توانند در آنها مستقر شوند – با این حال ، هر یک از آنها به دلیل چالش های خاص خود شناخته می شوند. در حالی که در بیابان تأمین غذا و آب به عنوان یک مشکل باقی مانده است ، اما در مناطق برفی فقط می توانید با تهیه مداوم چوب مقاومت کنید.

دانلود بازی Depraved از گیمینگ پرشیا.

توسعه‌دهنده: Evil Bite

21 September 2019 :زمان انتشار

– :آوا/صدا

ژانر: استراتژی, شبیه‌سازی, شهرسازی, RTS

metacritic

تصاویر:

خطر دیگر از جانوران اطراف ناشی می شود. حتی اگر بیشتر حیوانات از انسان اجتناب می کنند ، باید با گرگ یا خرس احتیاط کنید. آنها می توانند صدمات زیادی به ساکنان شما وارد کنند یا آنها را بکشند.

تریلر:

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: X64 Dual Core CPU
Graphics: Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9380
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 3 GB HDD
Operating system: Windows 7

Depraved (2019), 0.57GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated to version 1.3b.57 (07.12.2019).
Change language in game options.

بازی Depraved (2019) نسخه از پیش کرک شده El-Amigos آپدیت شده.

کرک به وسیله Codex.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها