Airport CEO

مدیر فرودگاه یک بازی بزرگ و مدیریتی در حال توسعه برای رایانه های شخصی و مک است که در آن شما به عنوان مدیر فرودگاه خود شرکت می‌کنید. شما زیرساخت های فرودگاه را با همه چیز از باند پروازها و تاکسی سواری‌ها، دروازه‌ها و پیش بندها تا ساخت پایانه هایی با ورود ، امنیت ، رستوران ها و مغازه ها ایجاد خواهید کرد. شما با استخدام کارکنان و مدیران ، انجام معاملات با شرکت‌های هواپیمایی و اطمینان از رسیدن به نتیجه با مراقبت از بودجه و منابع ، چشم انداز تجاری فرودگاه را مدیریت خواهید کرد.

شما باید با به حداقل رساندن زمان انتظار، با داشتن کارکنان مفید در اطراف و با ایجاد احساس امنیت در مسافران و جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی ، از مسافران مراقبت کنید. یک مسافر خوشحال مسافری خرج کننده است امید است هیچ مشکلی مانند استرس کارکنان، خرابی تجهیزات یا آب و هوای نامناسب که می تواند باعث تاخیر زیاد یا حتی فرود اضطراری شود، نداشته باشید. وقتی اوضاع خراب شود و وقتی درست پیش برود، شما مسئول خواهید بود.

بازی Airport CEO را از گیمینگ پرشیا دریافت کنید.

توسعه‌دهنده: Apoapsis Studios

4 March 2021 :زمان انتشار

آوا/صدا: –

ژانر: استراتژی، هواپیما، شبیه‌ساز فرودگاه، Indie، اقتصاد، دوبعدی

تصاویر:

هدف شما این است که با اتخاذ تصمیمات استراتژیک ، طراحی بهینه فرودگاه و در نهایت اطمینان از رضایت مسافران و خطوط هوایی خود ، فرودگاه خود را به بهترین نحو ساخته و مدیریت کنید. شما باید کل فرودگاه را از ابتدا شامل زیرزمین‌های ترمینال  ، دیوارها ، درها و همچنین زیرساخت‌های فرودگاه شامل باند فرودگاه ، تاکسی و سایر زیرساخت های فرودگاه بسازید. همه چیز در مدیر فرودگاه عمیقاً شبیه سازی شده است و این وظیفه شماست که مطمئن شوید همه چیز بدون مشکل و با یک حساب بانکی مثبت اجرا می‌شود.

مسافران کاملاً شبیه سازی شده اند و تصمیمات ، رفتارها و نظرات آنها در مورد فرودگاه شما تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد. مسافران در مدیر  فرودگاه ، درست مانند زندگی واقعی ، باید در صف ها منتظر بمانند ، ورود کنند ، امنیت را گذرانده و سپس خود را سرگرم کنند تا پرواز آنها برای سوار شدن آماده شود. مسافران ورودی باید قبل از سوار شدن به ترانسفر فرودگاهی ، چمدان خود را پیدا کنند ، چمدان خود را تحویل بگیرند و شاید از غرفه گمرک عبور کنند.

عنوان: Airport CEO

سبک: استراتژی, شبیه‌سازی

توسعه‌دهنده: Apoapsis Studios

4 March 2021 :تاریخ انتشار

دیدگاه‌ها:

تریلر:

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i7 2.6 GHz / AMD Quad Core 3.0 GHz
Graphics: 4 GB GeForce GTX 970
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 4 GB HDD
Operating system: Windows 10 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Dual Core 3.0 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 660
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 4 GB HDD
Operating system: Windows 8 64-bit

Airport CEO (2021), 0.65GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated to version 1.0-27 (16.07.2021)

Included DLC: Vintage, Supersonic.

بازی‌ Airport CEO (2021) نسخه El-Amigos.

کرک به وسیله Codex.

بروزرسانی تا نسخه 27-10.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از Pixel drain:

بازی‌های بیشتر مانند این...

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
Loading..