PC Building Simulator

امپراطوری رایانه شخصی خود را بسازید ، از تشخیص ساده و تعمیرات گرفته تا سیستم‌های  سفارشی. با یک بازار در حال گسترش و پر از مولفه‌های دنیای واقعی ، سرانجام می توانید رویای آن را حقیق کنید و  آن را بسازید و ببینید که چگونه در 3DMark معیارهایش را نشان می‌دهد!

PC Building Simulator قبلاً با بیش از 650،000 بار دانلود  پیش آلفای خود ، از موفقیت چشمگیری برخوردار بوده است و اکنون  به یک شبیه‌سازی کامل تبدیل شده است تا به شما امکان ساخت رایانه های رویایی خود را بدهد.

حالت شغلی در PC Building Simulator شما را مسئول ساخت و ساز و تعمیر کامپیوترهای شخصی خود می‌کند. از کارگاه دنج شخصی خود ، شما باید از تمام مهارت های فنی خود برای تکمیل مشاغل مختلفی که پیش روی شماست استفاده کنید.
مشتریان طیف وسیعی از مشاغل را از بروزرسانی ساده و تعمیرات تا ساخت کامل سیستم را برای شما شامل می‌شوند.

 

دانلود بازی PC Building Simulator از گیمینگ پرشیا.

توسعه‌دهنده: Claudiu
منتشرکننده: The Irregular Corporation

29 January 2019 :زمان انتشار

آوا/صدا: –

ژانر: شبیه‌سازی, ساخت کامپیوتر,اسمبل کردن, ماشین

metacritic

7.4

تصاویر:

PC Building Simulator به شما این امکان را می دهد تا با انتخاب گسترده ای از قطعات کاملاً مجاز و کاملاً دارای مجوز از سازندگان واقعی دنیای واقعی خود ، تجربه کنید.

کامپیوتر خود را از قسمت مورد علاقه خود ساخته و با انتخاب رنگهای LED و کابل کشی مورد علاقه خود ، ساختمان خود را بیان کنید تا واقعاً برجسته شود. از بین طیف وسیعی از محلول های خنک کننده هوا و آب برای خنک نگه داشتن آن انتخاب کنید و یا حتی با حلقه های خنک کننده آب آن را کاملاً قابل تنظیم کنید!

 

آیا ساخت رایانه شخصی خود کاری غیرممکن به نظر می رسد؟
شبیه ساز PC Building قصد دارد حتی به تازه ترین کاربر رایانه شخصی نحوه تهیه دستگاه خود را همراه با دستورالعمل های گام به گام توضیح دهد که قطعات باید به چه ترتیب بد مونتاژ شوند و اطلاعات مفیدی در مورد اینکه هر قطعه چیست و چگونه کار می کند را بیاموزد.

تریلر:

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 285
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 7 GB HDD
Operating system: Windows 7

PC Building Simulator Maxed Out Edition (2019), 5.34GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated to version 1.15.0 (02.03.2022).

 

Included DLC: IT Expansion, Fractal Design Workshop, EVGA Workshop, AORUS Workshop, Esports Expansion, Overclockers UK Workshop, NZXT Workshop, Republic of Gamers Workshop, Razer Workshop, Deadstick Case, Good Company Case, Overclocked Edition Content, Soundtrack (mp3).

بازی PC Building Simulator Maxed Out Edition (2019) نسخه El-Amigos.

کرک به وسیله Codex.

بروزرسانی تا نسخه 1.15.3.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها