Fishing: Barents Sea

هدایت قایق ماهیگیری خود را در Fishing: دریای بارنتس بر عهده بگیرید و در جستجوی بهترین مناطق ماهیگیری ،دریای نروژ را کشف کنید. با قایق کوچکی که از پدربزرگتان به ارث برده‌اید شروع کنید ، ماهی بگیرید و برای ارتقا و همچنین قایق های بزرگتر و بهتر درآمد کسب کنید. از دریای زیبای بارنتس لذت ببرید و رویاهای صنعت ماهیگیری خود را محقق کنید.

بیاموزید که چگونه انواع مختلف ماهی را با تجهیزات مختلف ماهیگیری روی چندین قایق مختلف صید کنید. یادگیری هر روشی آسان است ، اما تسلط بر آن دشوار است – وقت آن است که نشان دهید از چه چیزی ساخته شده‌اید!

از تجهیزات اسکنمر دارای مجوز رسمی مانند سنسورهای درب و TrawlEye استفاده کنید تا کنترل کاملی بر روی تراول خود داشته باشید. آن را ارتقا دهید تا مطمئن شوید بیشترین میزان را به دست آورده اید! اما مطمئن باشید که زیر سهمیه سالانه خود باقی خواهید ماند ، هر مرحله و هر دوره ماهیگیری باید برنامه ریزی شود. 20 سال اطلاعات آب و هوا یک محیط واقع گرایانه را برای مدارس ماهی در دریای بارنتس ایجاد می‌کند که متناسب با فصل و دمای آب حرکت می کنند. این شما هستید که باید همه چیز را پیگیری کنید.

برای استخدام اعضای خدمه یا پذیرش ماموریت ها از بندرگاه دیدن کنید. در بندر همچنین می توانید کشتی های خود را تعمیر یا ارتقا دهید ، از بانک وام بگیرید یا از فروشگاه لوازم و طعمه خریداری کنید.

آزادانه یک محیط جهان باز را بازسازی کنید که مناظر خیره کننده شمال نروژ را بازسازی می کند. با کمک سونار ، رادار و GPS خود به دنبال بهترین مناطق ماهیگیری باشید و بیشترین سود را برای خود بگیرید.

دانلود بازی شبیه‌ساز ماهیگیری و قایق‌رانی Fishing: Barents Sea, هم اکنون از گیمینگ پرشیا دانلود کنید.

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Quad Core 3 GHz
Graphics: 3 GB GeForce GTX 1060
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 4 GB HDD
Operating system: Windows 10 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Dual Core 3 GHz
Graphics: 1 GB GeForce GTX 750
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 4 GB HDD
Operating system: Windows Vista/7/8/10 64-bit

تصاویر:

تریلر:

Fishing: Barents Sea (2018), 3.45GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated to version 1.3.4 (08.08.2019)

بازی Fishing: Barents Sea (2018) به همراه آپدیت و دی‌ال‌سی.

کرک به وسیله Codex.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

Included DLC: King Crab, Line and Net Ships.

FAQ

این بازی در سال 2018 برای کامپیوترهای شخصی عرضه شد اما خبر خوب برای کنسول بازها این است که در اواخر سال 2019 برای PS4,Xbox one و نینتندو سوییچ هم منتشر شد.

بازی‌های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده هستند, تنها کافی است آن ها را از حالت فشرده بیرون بیاورید و فایل‌ها را که به صورت Disk هستند, نصب کنید.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها