Farm Manager 2018

مزرعه خود را در بازی Farm Manager 2018 مدیریت کنید! تجارت مزرعه خود را گسترش دهید ، ارزان تولید کنید و محصولات خود را با قیمت بالا بفروشید. کنترل روند کشت زمین ، انتخاب بهترین کارکنان ، خرید مناسب ترین تجهیزات کشاورزی ، پرورش دام و فرآوری محصولات برداشت شده. حالت‌های مختلف دوربین به شما این امکان را می‌دهد که وارد یک دیدگاه استراتژیک شوید و همچنین از طریق چشم کارمند به جهان نگاه کنید. به تغییرات آب و هوا و فصول پاسخ دهید. ایجاد گلخانه برای فروش محصولات در اوایل بهار. خرید سریع و فروش محصولات قبل از تاریخ انقضا ، ماشین آلات کشاورزی جدید و کارکرده بخرید. بهینه سازی هزینه‌ها و استخدام کارگران فصلی فقط در زمان برداشت. چالش‌های همسایگان را بپذیرید تا ثابت کنید بهترین کشاورز در این منطقه کیست.

شما نمی‌خواهید گندم معمولی پرورش دهید ، اینطور نیست؟ شاید دوست دارید با سیب ، توت فرنگی یا خیار باغی داشته باشید؟ در Farm Manager 2018 شما می‌توانید بیش از 20 محصول مختلف داشته باشید که می توانید آنها را با دست یا با استفاده از ماشین آلات کشت کنید ، جایی که هر برداشت تاریخ انقضای دقیقی دارد. قبل از کاشت نهال ، ابتدا در مورد آماده سازی مناسب زمین برای کشت به یاد داشته باشید. گیاهان خود را در حال رشد از نهال های سبز و شکننده تا حالت گلدهی ، رسیده و آماده برداشت تماشا کنید. آبیاری را در دوره های خشکسالی فراموش نکنید. اگر از گیاهان به درستی مراقبت نشود ، آنها بیمار می شوند ، کیفیت خود را از دست می‌دهند و در نهایت می‌میرند.

بازی Farm Manager 2018 را از گیمینگ پرشیا دانلود کنید.

 

توسعه‌دهنده: Cleversan Software

منتشرکننده: PlayWay

6 April 2018 :زمان انتشار

آوا/صدا: English

ژانر: شبیه‌سازی،  ابزارآلات، اقتصاد، کشاورزی ، مدیریت مزرعه

تصاویر:

در بازار ماشین آلات می توانید ماشین آلات کشاورزی نو و دست دوم خریداری کنید. شما می توانید بین نزدیک به 40 دستگاه انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که ماشینهای ارزان قیمت و کارکرده می توانند سریعتر خراب شوند ، به ویژه هنگامی که کارکنان بی تجربه دستگاه را زا می‌اندازند. قبل از خرید اولین ماشین کشاورزی خود ، یک گاراژ بسازید تا از وجود فضای کافی برای پارک آن اطمینان حاصل کنید.

یک مزرعه واقعی فقط مربوط به زمینه های کشاورزی نیست. شما می توانید از بین بیش از 40 ساختمان ، از ساختمان‌های مزرعه و انبارها گرفته تا کارخانه‌ها را انتخاب کنید. آیا طاعون بر برداشت شما تأثیر گذاشته است؟ شاید زمان سرمایه‌گذاری در کارخانه فرا رسیده است؟ یک کارخانه تخصصی بسازید تا آنچه را که موفق به رشد کرده اید پردازش کند. آب میوه و غذای منجمد تولید کنید. آیا بیش از حد شیر گوسفند ، گاو یا بز تولید کرده‌اید؟ شروع به تولید پنیر یا کره کنید ، مگر اینکه ترجیح دهید مزرعه خود را برای تولید گوشت تغییر دهید.

عنوان: Farm Manager 2018

سبک: شبیه‌سازی , استراتژیک

توسعه‌دهنده: Cleversan Software

6 April 2018 :تاریخ انتشار

دیدگاه‌ها:

Rating for: PEGI

تریلر:

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i7-2600K 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Graphics: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 1 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 7850
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 1 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10 64-bit

Farm Manager 2018 (2018), 1.40GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated till 24.06.2019

Included DLC: Brewing & Winemaking.

بازی‌ Farm Manager 2018 نسخه El-Amigos.

کرک به وسیله  Codex.

بروزرسانی تا نسخه -.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

در دسترس برای کاربران وب‌سایت

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
Loading..