Bus Simulator 18

در منطقه صنعتی یا بندری ، مرکز شهر ، روستاهای اطراف یا پارک تجاری ، در شبیه ساز اتوبوس 18 ، شما زندگی روزمره هیجان انگیز راننده اتوبوس را در یک منطقه وسیع و آزاد رانندگی شهری از نزدیک تجربه می‌کنید. پشت فرمان 8 اتوبوس شهری اصلی  از برندهای بزرگ مرسدس بنز ، سترا ، MAN و IVECO BUS بنشینید و مسافران خود را با خیال راحت و به موقع به مقاصد خود منتقل کنید ، چه به صورت انفرادی در حالت تک نفره و چه با دوستان واقعی. به عنوان راننده اتوبوس در 12 منطقه مختلف ، با چالش های ترافیک در یک شهر بزرگ و هر آنچه که مستلزم آن است مواجه خواهید شد. شرایط آب و هوایی عجیب ، چاله‌ها ، ترافیک ، فرار از کرایه ، تصادفات ، سایت‌های ساخت و ساز ، رانندگی شبانه و درخواستهای خاص مسافران شما را متوقف نمی‌کند. برعکس ، کنترل کامل اتوبوس خود را در دست بگیرید ، درآمد کسب کنید ، به دلیل سبک رانندگی ایمن و دقیق خود شهرت خوبی کسب کنید و از لذت رانندگی تقریباً بی حد و حصر در مکانهای اصیل شهری لذت ببرید. از هزاران مایل جاده ها و خیابان های مجازی برای به دست آوردن مناطق جدید ، اتوبوس های جدید و گزینه های سفارشی سازی جدید استفاده کنید. با پشتیبانی  گسترده از Bus Simulator 18 هیچ محدودیتی وجود ندارد: مسیرها را بسازید ، اتوبوس های خود را بسازید ، نقشه های جدید اتوبوس بسازید ، نقشه های جدید طراحی کنید و آنها را به اشتراک بگذارید بازی Bus Simulator 18 را از گیمینگ پرشیا دانلود کنید

توسعه‌دهنده: StillAlive

منتشرکننده: astragon Entertainment

13 June 2018 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, German

ژانر: اتومبیل‌رانی، شبیه‌سازی، اتوبوس، حمل و نقل

تصاویر:

اما با اتوبوس هایی که می سازید با احتیاط رانندگی کنید! هیچ گونه خسارت یا تصادفی ایجاد نکنید و مراقب دوربین های مداربسته در اطراف شهر باشید ، در غیر این صورت می تواند بر شهرت شما تأثیر منفی بگذارد ، و همچنین بر کیف پول شما.

عنوان: Bus Simulator 18

سبک: شبیه‌سازی

توسعه‌دهنده: StillAlive

13 June 2018 :تاریخ انتشار

دیدگاه‌ها:

metacritic

67%

تریلر:

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i5-4670 3.4 GHz / AMD FX-8370 4.0 GHz
Graphics: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 7 GB HDD
Operating system: Windows 10 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core i3 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 3.2 GHz
Graphics: 1 GB GeForce GTX 750 / 2 GB Radeon R7 360
Memory: 6 GB RAM
Disk space: 7 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10 64-bit

Bus Simulator 18 (2018), 3.74GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated to the latest version (22.07.2020).

DLC: Setra Bus Pack 1, Mercedes-Benz Bus Pack 1, Setra Bus Pack 1, Mercedes-Benz Interior, MAN Interior, Setra Interior, IVECO Interior, Country Skin & Decal Pack, MAN Bus Pack 1, MAN Interior Pack 1, Mercedes-Benz Interior Pack 1, Official Map Extension.

 بازی‌ Bus Simulator 18 نسخه El-Amigos.

کرک به وسیله Codex.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

مشابه این بازی

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها