112 Operator

112 Operator به شما امکان می دهد خدمات اضطراری را در هر شهری در جهان مدیریت کنید! واحدها را اعزام کنید ، تماس بگیرید و با موقعیت های ناشی از آب و هوا ، ترافیک یا تغییر فصل روبرو شوید. به شهر کمک کنید تا از حوادث برجسته مانند شورش ها ، جنایات سازمان یافته ، حملات تروریستی ، فاجعه ها ، بلایای طبیعی و بسیاری موارد دیگر زنده بماند!

در مقیاس بزرگتر از هر زمان دیگری کمک کنید.  از مراقبت از یک محله تا هماهنگی کار چندین اپراتور در بزرگترین کلانشهرهای جهان. تجسم کامل سه بعدی به شما نمای داخلی اقدامات واحدهایتان را می دهد. از بین بیش از 100000 منطقه مانند مناطق ، شهرداری ها و ده‌ها هزار شهر واقعی از سراسر جهان  انتخاب کنید.

دانلود بازی  112 Operator از گیمینگ پرشیا.

توسعه‌دهنده: Jutsu Games

منتشرکننده: Game Operators

23 April 2020 :زمان انتشار

آوا/صدا: English

ژانر: شبیه‌سازی, المان‌های استراتژی, نجات, اوپراتور

metacritic

73%

تصاویر:

بر اساس داده های معتبر و تاریخی ، با آب و هوای پویا روبرو شوید. با تغییر روز یا شب ، افزایش ترافیک و گذراندن فصول ، حوادث را تغییر دهید. مراقب شرایط شدید باشید که ممکن است منجر به فاجعه و بلایای طبیعی شود. سعی کنید آتش سوزی های بزرگی را که در سراسر نقشه پخش می شوند رام کنید. آب و هوا تنها مشکل شما نیست – هنگام برخورد با حملات تروریستی و جنگ های گروهی مراقب باشید.

از افرادی که در موقعیت های مختلف هستند و به کمک خدمات اضطراری نیاز دارند تماس بگیرید. شما هرگز نمی‌دانید چه کسی در آن طرف خط قرار دارد – شما ممکن است یک داستان ترسناک قتل را بشنوید ، شاید مجبور باشید به کسی دستور دهید که CPR انجام دهد ، یا هنگام مواجهه با یک شوخی آزار دهنده اعصاب خود را حفظ کنید.

یکی از شهرهای اروپا را در حالت کاملاً جدید شغلی انتخاب کنید و ببینید آیا موفق به بالا رفتن از بالای نردبان شغلی یک اپراتور هستید یا خیر. دستورات سرپرستان خود را دنبال کنید و اقدامات خود را در مورد افرادی که مسئولیت آنها را بر عهده دارند یا افرادی که به کمک شما نیاز دارند را ببینید. بعضی اوقات اشتباهات شما فقط با ایمیل توبیخ همراه خواهد بود ، گاهی اوقات بر زندگی شما تأثیر می‌گذارد. شما همچنین می توانید در هر شهر جهان سناریوهای ویژه را بازی کنید یا قوانین خود را در حالت بازی رایگان تنظیم کنید.

تریلر:

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Quad Core 2.6 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 1050
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 8 GB HDD
Operating system: Windows 10 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Dual Core 2.0 GHz
Graphics: 1 GB GeForce GTX 650
Memory: 6 GB RAM
Disk space: 4 GB HDD
Operating system: Windows 7 SP1 64-bit

112 Operator (2020), 1.36GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated till 15.07.2021.

Included DLC: The Last Duty, Pandemic Outbreak, Water Operations, Facilities, Charity Masks, Call Editor.

بازی 112 Operator (2020) نسخه El-Amigos.

کرک به وسیله Codex.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

مشابه این بازی

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها