Finding Paradise

Finding Paradise یک بازی ماجراجویی است که توسط Freebird Games توسعه و منتشر شده است. این داستان به عنوان دنباله ای برای ماه و پرنده عرضه شد ، با حضور پزشکان Eva Rosalene و Neil Watts ادامه می‌یابد زیرا آنها به تحقق آرزوی کالین ریدز که اکنون پیرمرد بستری است کمک می‌کنند.  مکانیک های گیم پلی بازی نسبتاً معدودی در آن نقش دارند که در اطراف معما قرار دارند ، بازیکن هنگام حل آنها هر دو پزشک را کنترل می‌کند تا خاطرات مرد در حال مرگ را بازسازی کند تا آرزوی مرگش را برآورده کند. این بازی به طور کامل توسط Kan Gao ، طراح بازی مستقل کانادایی ، با استفاده از موتور بازی RPG Maker XP طراحی ، نوشته و ساخته شده است. توسعه بازی از سال 2015 آغاز شد و برای مایکروسافت ویندوز ، macOS و لینوکس در 14 دسامبر 2017 منتشر شد. این بازی در بهار 2021 در نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.
پس از وقایع To The Moon ، کارمندان شرکت سیگموند ، دکتر Eva Rosalene و دکتر نیل واتس ، با تحقق آرزوی متناقض مرگ کالین ریدز قرارداد بستند: تغییر چیزی ، اما تغییر هیچ چیز. پزشکان خود را وارد مجموعه ای تعاملی از خاطرات وی می‌کنند و از طریق “یادگاری” از زندگی او عبور می کنند ، مواردی که از نظر شخصی دارای اهمیت شخصی هستند و به عنوان پیوند خاطرات مختلف او عمل می‌کنند.

پزشکان هنگام مرور خاطرات وی ، می فهمند که در حالی که آنها ابتدا در خاطرات وی به روشی زمانی به طور عادی به عقب سفر می‌کردند ، به زودی بین پیری و جوانی شروع به جست و خیز می‌کنند. روزالین این نظریه را مطرح می‌کند که این جهش بین خاطرات در واقع از الگوی مدار  در اطراف “مرکز گرانشی”  در اواسط زندگی خود پیروی می‌کند…

توسعه‌دهنده:Freebird Games

14 December 2017 :زمان انتشار

آوا/صدا: English

ژانر: ماجراجویی, تخیلی, دوبعدی, موسیقی, یافتن بهشت

سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Pentium III 800 MHz
Graphics: Intel HD
Memory: 1 GB RAM
Disk space: 2 GB HDD
Operating system: Windows XP/7/8/8.1/10

تصاویر:

تریلر:

Finding Paradise (2017), 1.44GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Included bonus content: Soundtrack (mp3).

بازی Finding Paradise (2017) به همراه soundtrack.

کرک به وسیله Codex.

این بازی موفق به کسب امتیاز 10 از فروشگاه استیم شد.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

Included DLC: Siberian Strike, World Hunter Pack, Digital Extras/Soundtrack.

FAQ

این بازی به رغم نداشتن گرافیک قابل توجه از استقبال ویژه‌ای برخوردار شد و توانست امتیاز 10 را در فروشگاه استیم کسب کند.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها