Book of Demons

Book of Demons یک بازی هک اند اسلش ایزومتریک با عناصر نقش آفرینی اکشن است که توسط استودیوی لهستانی Thing Trunk ساخته شده است. این بازی به طور رسمی از طریق Steam در تاریخ دسامبر 2018 منتشر شد.
در زمان باستان ، برخی از ساحران کتابی بسیار قدرتمند را نگهداری می‌کردند ، و آن کتاب شیاطین بود. یکی از ساحران آنها را فریب داد و کتاب را برد ، او قدرتمند شد ، اما شرور بود. او کنترل تمام سرزمین‌های جهان را که در یک پادشاهی آتشین در آن زندگی می‌کند ، کنترل می‌کند. اما زمان آن فرا رسید که یک قهرمان سرگردان متولد شد. شما باید دیو را بکشید و کتاب را به مکانی امن برسانید که کسی نتواند آن را بدست آورد.

در سفر خود که در زیر کاخ شیاطین گذار می‌کنید ، با موجودات شرور او روبرو خواهید شد که شما را متوقف می‌کنند. ارواح ، عنکبوت های غول پیکر ، شیاطین ، بزها ، گارگویل ها ، اسکلت های زنده و زامبی‌ها. اما اگر آنها را مرحله به مرحله شکست دهید ، یک جادوگر روبه‌روی شما ظاهر می‌شود و به شما نیرو ، زره پوش ، غذا و اسلحه می دهد. شما همچنین باید از پیچ و خم‌هایی که دیو به همراه موجوداتش شما را رفتار می‌سازد خارج شوید. کمی از جادوگر کمک خواهید گرفت و او به شما راهنمایی می‌کند تا از پیچ و خم خارج شوید.
 کارتهای جادویی را به جای اسلحه جمع‌آوری کنید. و ارتش تاریکی را در سیاه چالهای زیر کلیسای جامع قدیمی بکشید. Paperverse وحشت زده را از چنگال خود Archdemon نجات دهید!

دانلود بازیBook of Demons از گیمینگ پرشیا.

توسعه‌دهنده: Thing Trunk

13 December 2018 :زمان انتشار

English :آوا/صدا

ژانر: RPG, فانتزی, هک‌ اند اسلش

metacritic

72%

تصاویر:

تریلر:

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Dual Core 1.7 GHz
Graphics: 512 MB GeForce 8800 GT
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 1 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

Book of Demons (2018), 0.82GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated to version 1.03.19343 (10.10.2019).

Included bonus content: Soundtrack (mp3), Artbook.

بازی Book of Demons (2018) نسخه El-Amigos.

کرک به وسیله Codex.

شامل ArtBook  و Soundtrack.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها