F1 Race Stars

F1 Race Stars یک بازی ویدئویی است که توسط Codemasters ساخته شده است و در نوامبر 2012 منتشر شد. این یک بازی اتومبیل رانی است که بر اساس فصل 2012 فرمول یک ساخته شده و نقشه‌های آن برای طراحی حلقه ، پرش و میانبر طراحی شده است. این یک اسپین آف از بازی های ویدیویی سنتی فرمول یک است و اولین بازی اتومبیل رانی است که توسط Codemasters ساخته شده است. این بازیکن قادر است نسخه های کارتونی رانندگان اتومبیلرانی فرمول یک مانند سباستین وتل ، لوئیس همیلتون ، کیمی رایکونن ، نیکو روزبرگ ، مارک وب ، مایکل شوماخر و فرناندو آلونسو را انتخاب کند. Codemasters این بازی را به گونه ای توصیف کرده‌اند که به جای شبیه سازی ، بر سرگرمی تأکید دارد.
همه 12 تیم و 24 راننده که فصل 2012 فرمول یک را آغاز کرده‌اند ، به همراه دو تیم خیالی اضافی به عنوان شخصیت های قابل بازی ظاهر می‌شوند – یکی ، TecNova-Star ، با دو راننده زن ، روبی پاور و جسیکا چکر و دیگری ، ساتسو-آسلر ، با مرد راننده Josh Merit و راننده زن Kira Hoshihara. 11 مدار برای انتخاب به طور پیش فرض وجود دارد که هر یک بر اساس یکی از 20 دور این فصل است ، اما با تغییراتی که متناسب با گیم پلی باشد (به عنوان مثال برخی از قسمت های ابوظبی GP ، بر اساس غلتک کشویی مجاور فرمول روسا در فراری جهانی). هر آهنگ شامل یک سیستم KERS در گوشه‌ها و Box ها است که بازیکنان می توانند اسلحه بردارند. برخورد با اسلحه به ماشین بازیکن آسیب می‌رساند که منجر به این می‌شود که راننده برای حفظ حداکثر سرعت خود به ایجاد یک pit stop بپردازد.

توسعه‌دهنده: Codemasters Software

13 November 2012 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, Italian, German, Spanish

ژانر: مسابقه‌ای, فرمول یک, سرگرمی, چندنفره, اتومبیل, Kart

سیستم مورد نیاز

Processor: Core i7 2.6 GHz
Graphics: 1024 MB VRAM
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 5 GB HDD
Operating system: Windows Vista/7

تصاویر:

تریلر:

F1 Race Stars (2012), 1.71GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow or FLT).

Updated to version 1.1.0.0 (03.01.2013)

بازی F1 Race Stars(2012) به همراه آپدیت و DLC

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.

لینک دانلود مستقیم(تورنت)

دانلود از گوگل درایو:

DLC list: Europe Track, India Track, Canada Track, China Track, Games Accessory Pack, Music Accessory Pack, Princess Accessory Pack, Science Accessory Pack, Nature Accessory Pack, Monster Accessory Pack, Nautical Accessory Pack, Holiday Accessory Pack, Christmas Accessory Pack.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها