Sacred 2: Gold Edition

Sacred 2: Fallen Angel یک بازی اکشن نقش آفرینی است. این دومین در سری بازی های ویدیویی مقدس(Sacred) است. این یک پیش درآمد است که 2000 سال قبل از وقایع Sacred اتفاق می‌افتد. این بازی مانند نسخه قبلی خود در یک فضای فانتزی اتفاق می‌افتد. یک موتور بازی جدید ضمن حفظ دیدگاه موجود در بازی‌های قدیمی ایزومتریک ، امکان ارائه بازی به صورت سه بعدی صحیح را فراهم می‌کند. طراح بازی ویدیویی باب بیتس در تولید آن نقش داشت. گروه موسیقی متال Blind Guardian آهنگ “Sacred Worlds” را به عنوان موضوع بازی ساخت و همچنین به عنوان شخصیت ظاهر شد.

نسخه PC در اواخر سال 2008 منتشر شد ،پشتیبانی از نسخه رایانه های شخصی ایالات متحده توسط Deep Silver پذیرفته شده است ، اگرچه همه پشتیبانی از نسخه های کنونی و کنونی کنسول در ایالات متحده قطع شده است.
ماده ای مرموز و فرار به نام T-Energy منبع تمام زندگی و جادوها در آنکاریا است. در اصل فقط تحت کنترل نژاد باستانی سرافیم بود. با این حال ، به مرور زمان که علاقه خود را به دنیا از دست دادند ، بخشی از کنترل خود را به جن بالا بردند. با این قدرت ، جن ها به سرعت به نژاد غالب آنکاریا تبدیل شدند.

یک جنگ قدرت بین دو جناح در جن های عالی جریان دارد. اشراف و روحانیون هر كدام در تلاشند تا كنترل T-Energy را بدست آورند. سایر نژادها از حواس پرتی درگیری استفاده می‌کنند و سعی می‌کنند خود T-Energy را کنترل کنند ، بنابراین می توانند به نژاد غالب و قدرتمند تبدیل شوند. با وقوع این حوادث ، T-Energy به طور فزاینده‌ای از کنترل خارج می‌شود و به یک نیروی مخرب تبدیل می‌شود که موجودات را جهش می دهد ، شهرها را نابود می‌کند و کل مناطق را غیر قابل سکونت می‌کند. انتخاب مبارزاتی که انجام خواهید داد مشخص خواهد کرد که آیا داستان شما شامل بهبود زمین یا تشدید هرج و مرج است…

هم اکنون این بازی را به همراه افزودنی Ice and Blood از وب‌سایت گیمینگ پرشیا دانلود کنید.

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Graphics: 512 MB VRAM
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 16 GB HDD
Operating system: Windows XP SP3/Vista

تصاویر:

تریلر(یوتیوب):

Sacred 2: Gold Edition (2010), 15.97GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded).

Updated to version 2.65.2.0 (05.05.2013).

Installation time with 4 cores CPU and normal HDD – 4 minutes. Credits to Razor12911.

بازی Sacred 2: Gold Edition (2010) نسخه از پیش کرک شده El-Amigos به همراه آپدیت و دی‌ال‌سی.

کرک به وسیله Reloaded.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

Sacred 2: Fallen Angel + Sacred 2: Ice & Blood

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها