Monday Night Combat

Monday Night Combat یک بازی ویدیویی شوتر سوم شخص است که توسط Uber Entertainment ساخته شده است. توسط مایکروسافت استودیو در Xbox 360 و توسط Uber Entertainment and Valve برای ویندوز منتشر شده است. این برنامه در 24 ژانویه 2011 برای ویندوز از طریق Steam عرضه شد.

Monday Night Combat یک بازی تیراندازی سوم شخص مبتنی بر کلاس است که در آن دو تیم در یک صحنه جنگی تخیلی در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. رقبای هر تیم کلون هستند و هدف از بین بردن Moneyball تیم دیگر است ، یک هدف ثابت که پول تیم را در خود جای می‌دهد ، در حالی که از آنها محافظت می‌کند.
Monday Night Combat تیراندازی است که از دیدگاه سوم شخص بازی می‌شود. این سیستم ترکیبی از یک شخصیت مبتنی بر کلاس را با اهداف تیمی به سبک دفاع باستانی ترکیب می‌کند.

این بازی در یکی از دو سناریو انجام می‌شود ، هر یک از این گزینه ها در تنظیمات RTS اکشن  با عناصر دفاع  مخلوط شده است. اولین بازی Crossfire است که در آن تیم های حداکثر شش نفره برای از بین بردن Moneyball تیم دیگر به صورت آنلاین رقابت می‌کنند. شی محافظ ثابت که توسط تیم مربوطه محافظت می‌شود. اولین تیمی که Moneyball حریف خود را از بین می برد برنده اعلام می‌شود. سناریوی گیم پلی دوم با نام Blitz شناخته می‌شود. در حمله رعد اسا تا چهار بازیکن با هم کار می‌کنند تا از Moneyball تیم خود در برابر امواج دشوار روبات‌ها محافظت کنند. حمله رعد اسا را می توان به تنهایی ، در splitscreen دو نفره یا با حداکثر چهار بازیکن آنلاین بازی کرد.

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Pentium IV 2 GHz
Graphics: 512 MB VRAM
Memory: 1 GB RAM
Disk space: 2 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

تصاویر:

تریلر(یوتیوب):

Monday Night Combat (2011), 1.64GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow).

Updated till 23.04.2011 (Update 7)

بازی Monday Night Combat (2011) نسخه از پیش کرک شده El-Amigos.

کرک به وسیله Skidrow.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها