LEGO Worlds

Lego Worlds یک بازی Sandbox با مضمون Lego است که توسط Traveller’s Tales ساخته شده و توسط برادران وارنر منتشر شده است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا در دنیای سه بعدی تولید شده ، بناهایی را بسازند. نسخه بتا این بازی در تاریخ 1 ژوئن 2015 در Steam Early Access منتشر شد. در 7 مارس 2017 برای  ویندوز ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد.
با یکدیگر به کشف و آفرینش بناها بپردازید. LEGO Worlds یک محیط باز از جهان‌هایی است که از نظر رویه ای تولید می‌شوند و کاملاً از آجرهای LEGO ساخته شده‌اند و شما می‌توانید آزادانه آنها را دستکاری کرده و به صورت پویا با مدل های LEGO پر کنید. هر چیزی را که می‌توانید خلق کنید. همزمان یک آجر تصور کنید ایجاد کنید یا از ابزارهای بزرگ منظره برای ایجاد رشته کوه های وسیع و ایجاد دنیای خود در جزایر گرمسیری استفاده کنید. سازه های پیش ساخته را رها کنید تا هر جهانی را به دلخواه خود بسازید و سفارشی کنید. با استفاده از هلی کوپتر ، اژدها ، موتور یا حتی گوریل کاوش کنید و گنجینه هایی را که گیم پلی شما را ارتقا می‌دهند ، باز کنید. ببینید که خلاقیت های شما از طریق شخصیت ها و موجوداتی که از راه های غیرمنتظره با شما و یکدیگر تعامل دارند ، زنده می‌شوند. در LEGO Worlds ، همه چیز ممکن است!

توسعه‌دهنده: Traveller’s Tales / TT Fusion

منتشرکننده: Warner Bros. Interactive Entertainment

7 March 2017 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French Italian, German, Spanish, Danish, Portuguese-Brazil, Russian, Polish, Arabic, Portuguese, Traditional Chinese, Japanese

ژانر: معمایی, اکشن, لگو

metacritic

71%

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core 2 Duo 2 GHz
Graphics: 512 MB GeForce 8800 GT
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 4 GB HDD
Operating system: Windows XP(SP3)

تصاویر:

تریلر:

LEGO Worlds (2017), 3.10GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated till 09.07.2019.

بازی LEGO Worlds (2017) نسخه El-Amigos.

کرک به وسیله Codex.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

DLC list: Showcase Collection Pack 2, Showcase Collection Pack One, Monsters, Classic Space Pack, Early Access Reward, Soundtrack (mp3).

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها