بهترین بازی‌های جهان‌باز

ما در یک دوره طلایی بازی های جهان آزاد هستیم ، جعبه های شنی پراکنده ای که انتخاب بازیکن بیش از هر چیز دیگری حاکم است. مطمئناً ، داستان ها ، ماموریت ها ، ماموریت ها و اهداف وجود دارد ، اما بازیکنان آزادند که آنها را با سرعت خود تکمیل کنند. از قلمروهای فانتزی گرفته تا کهکشان های شبیه سازی شده ، از شهرهای مدرن گرفته تا زمین های بایر پس از آخرالزمانی ، بهترین بازی های جهان آزاد به بازیکنان این آزادی را می دهد که مسیر خود را انتخاب کنند – هر زمان که بخواهند آنچه را که می خواهند انجام دهند – و یک محیط جالب و جالب برای آنها فراهم می کنند ماجراهایی که خود بازیکن خلق می‌کند, در این جا به معرفی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

Assassin's Creed Valhalla

یک کنترل آسان‌تر بر روی سبک مخفی‌کاری این سری ، یک سیستم کسب لوت ساده و تفسیر زیبا از سال‌های بسیار دور سرزمین انگلیس به تنهایی کافی است تا Valhalla را از ادیسه  که در حال حاضر محبوب است ، عبور دهد. اما شگفتی های والهلا ، به ویژه دنیای جهان‌باز ، آن را بیش از همه متمایز می کند. این یک دنیای عظیم و بدخلق است و والهالا همچنان می‌تواند بدرخشد. شما باید آن را بازی کنید تا متوجه شوید که منظوردقیقا پیست ، فقط بدانید که این بازی بسیار بزرگتر از سطح زمین است. یوبی سافت همچنین تمام این فضا را با برخوردهای معنادار از پوچ تا غم انگیز پر می کند. بعضی از این شخصیت های ریز خیلی بیشتر از شخصیت های بزرگ در ذهن ما باقی می مانند. همانطور که گفته شد ، زن Eivor حاکم است.

به طور خلاصه می‌توان گفت: “بیشتر چیزهایی که پیدا خواهید کرد تجهیزات و گنجینه جدیدی است که می توانید به خانه برگردانید یا از آنها برای ارتقا استفاده کنید ، اما همچنین غارهای پنهانی را با معماهای چالش برانگیز ، جنگ های مخفی رئیس و کوچک عجیب را می‌توان پیدا کرد. ماموریت‌هایی که اغلب عجیب و غریب و گاهی خنده دار هستند.

Death Stranding

اولین بازی کوجیما پس از ترک کونامی ، Death Stranding در واقعیتی پس از مرگ قرار دارد که مفهوم زندگی پس از مرگ باز شده است. هدف شما به عنوان Sam Porter Bridges این است که آمریکا را با راه رفتن در سراسر کشور و پیوند دادن شهرها ، پیش ساخته ها و ایستگاه های بین راه با اینترنت Time بازسازی کنید ممکن است منطقی نباشد ، اما مشکلی نیست. Death Stranding یک اثر با خلق و خوی عجیب و غریب به نظر می‌رسد است و همچنین یک بازی عالی پیاده روی و مشاهده مکان‌های متفاوت.

Red Dead Redemption II

مجموعه تاریخی جهان باز Rockstar سرانجام با Red Dead Redemption 2 ، قصیده ای ماندگار برای مرزهای در حال محو شدن آمریکا ، به دنیای پی‌سی راه یافت. RDR2 با جزئیات بسیار زیاد است ، با کمی لمس بیش از حد: اجساد حیوانات همچنان پوسیده و پوسیده می شوند ، قهرمان اصلی آرتور تقریباً برای هر مکان و شخصیت تفسیر می کند و اتفاقات تصادفی  باعث می شود دنیا احساس زندگی کند ، خواه مکیدن زخم مار گزیدگی یک مرد باشد یا کمین شدن توسط بیلی.

Subnautica

محیط وسیع اقیانوس سوبناوتیکا و زیستگاه‌های متنوع زیر آب یکی از چشمگیرترین ، زرق و برق دارترین بازی‌های جهان‌باز در بازی های رایانه ای را ارائه می دهد. این‌گونه بازی ها به ندرت – و به معنای واقعی کلمه – عالی هستند. شبیه سازی نسبتاً سطحی است ، اما افتخار Subnautica ایجاد بهترین حالت برای ایجاد  اکوسیستم است. ماهی های بزرگ بچه های کوچک را می خورند و ویژگی های جسمی و رفتاری مربوط به آنها برای مکانی که پیدا می کنید منطقی است. این صدمه ای نمی زند که اکثر آنها در برابر تاریکی رنگ آبی عمیق اقیانوس بسیار زیبا به نظر می رسند. و بین تمام اکتشافات ، یک داستان فقط برای شما اتفاق می افتد. گفتن هر چیز دیگری یک معمای عالی علمی تخیلی را از بین می برد.

GTA V

این چیزی است که پول بخاطرش وجود دارد: ایجاد نوعی خمیرمایه از یک مکان در دنیای واقعی که از نظر فضا و جزئیات کاملاً بی‌نقص باشد و در واقع بهتر از واقعی بودن باشد. Los Santos نشان دهنده رویکرد دقیق Rockstar در GTA 4 به لیبرتی سیتی جمع و جور است و آن را به مقیاس San Andreas 2004 رسانده است – و نتیجه یک جهان‌باز با استاندارد بالا است که احتمالا توسط خود Rockstar برتری خواهد داشت . بین مبارزات قدرتمند GTA 5 با چند شخصیت اصلی و زمین بازی دیوانه GTA Online ، بیش از 100 ساعت تعقیب و گریز و درگیری زمینی ، هوایی و دریایی برای کسانی که اینجا را می خواهند وجود دارد.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance یک بازی همه‌جانبه هک اند اسلش جهان باز است که جاه طلبی آن بیشتر از مشکلات خود است. تکه کوچک بوهمیای قرون وسطایی نه تنها به زیبایی ارائه شده است ، بلکه یک شبیه سازی پیچیده (و تاریخی آزاد) از زندگی و مرگ نیز در آن است.

Forza Horizon 3

Forza Horizon 3 یک بازی مسابقه ای است ، اما فقط یک بازی مسابقه ای نیست. این ماسه‌بازی جالب ، گسترده و زیبا ، پر از خیابانهای شهر ، سواحل بکر ، جنگلهای سرسبز و بیابانهای غبارآلود است که نمایانگر یک قطعه متراکم اما هنوز هم قابل توجه از Outback استرالیا است. زمین وسیع و متنوع آن کارهای زیادی را در اختیار ما قرار می دهد: مسابقات ، چالش ها ، پرش‌های با ریسک ، شکارهای کلکسیونی ، بدون ذکر صدها اتومبیل برای بازی. Forza Horizon 3 از نظر اندازه ، دامنه ، تنوع و لذت بردن از مجموعه های برتر است.

Stalker: Shadow of Chernobyl

در استاکر ، دنیای باز دشمن شماست. جیب های گاما ، ناهنجاری ها و طوفان های رادیواکتیو می توانند لحظاتی شما را به پایان برسانند. هر ساختمانی می تواند لاشخورها یا موجودات جهش یافته وحشتناکی را پنهان کند. مهمات و زره پوش کمیاب است ، و شما در یک زمین بایر گم شده اید و آنقدر تاریک است که تقریبا کاملاً بیگانه است. اما همانطور که استاکرها می دانند ، Zone جذابیت عجیبی دارد. پوسته های انفجار کارخانه ها و بلوک های آپارتمانی اوکراین را کاوش کنید و سعی کنید از آرامش بی روح بیش از حد عصبانی نشوید. پس از مدتی ، ویرانی استالکر زیبا می شود.

The Witcher 3: Wild Hunt

یک دستاورد برجسته فناوری ، Witcher 3 پیشتاز موج جدیدی از بازی های جهان باز است که می تواند از قدرت سیستم های بازی مدرن برای ایجاد محیطی با جزئیات و دامنه فوق العاده استفاده کند. bogs of Velen یک آپریتیف بداخلاق است که شما را به شلوغی Novigrad و جنگل های گسترده در مناطق اسکاندیناوی Skellige می‌برد- یکی از زیباترین مکان های بازی تاکنون.می توانید ساعت ها در اطراف آن جزایر قایقرانی کنید ، در تلاش ها لج کنید ، نفرین ها را بشکنید ، هیولاها را بکشید و با محلی های ردیف گوونت بازی کنید. شهرهای Witcher 3 مکان های پر سر و صدا و شلوغی هستند که باعث می شوند سایر شهرهای جهان باز در مقایسه بی روح به نظر برسند. ساده است که جهت را انتخاب کرده و قدم بزنیم – مشخصه یک جهان بزرگ عالی.

Elite: Dangerous

تعداد کمی از بازی های جهان باز به اندازه بازی Elite: Dangerous باز و گسترده هستند. سفینه فضایی خود را از طریق کامل راه شیری شبیه سازی شده ، مبارزه با دزدان دریایی (یا تبدیل شدن به یکی) ، استخراج سیارک ها ، حمل و نقل و تجارت کالاها ، یا به سادگی کاوش در ستاره ها ، سیارات و سیستم های کشف نشده را انجام دهید. چه بخواهید انفرادی بازی کنید و چه با کهکشان دیگر به یک کهکشان آنلاین متصل بپیوندید ، مطمئناً در میان سیستم های 400 میلیاردی ستاره Elite ماجراجویی خواهید کرد. حتی ممکن است به چند بیگانه برخورد کنید.

Metal Gear Solid V

Metal Gear Solid 5 فقط هنگامی که از هلی کوپتر برای رسیدن به هر مأموریتی استفاده نکنید ، به عنوان یک بازی در دنیای آزاد ظاهر می شود و از طریق هر دو مناظر عظیم (افغانستان و مرز آنگولا و زائر) مسیر خود را ادامه می دهید. Side Ops مانند RPG. بازی پنهان کاری Kojima Productions آزادی واقعی برخورد را تشویق می کند ، و سیستم های پیشرفت آن نیز به درستی به بازیکن پاداش می‌دهند. شما با هدف قرار دادن دشمنان با یک تپانچه رده پایین شروع می کنید و با کشیدن دشمنان به سمت خود با یک دست ربات جادویی ، چسباندن تانک روی بالون ها و فراخوانی حملات هوایی به خرس ها پایان می‌دهید.

Mad Max

زیبایی نابسامان خاصی در دنیای ویران شده و در حال فروپاشی وجود دارد و زمین بایر Mad Max پر از مناظر وحشتناک ، اما هنوز هم به نوعی دوست داشتنی است. از مناظر منفجر شده صنعتی گرفته تا بیابانهای متروک گرفته تا دریاچه های لجن سمی ، جهان مکانی خطرناک و جوی برای کاوش است. بعلاوه ، شما باید با ماشین سوپاپ ، راننده و سنبله بروید ، در حالی که با باندهای سرگردان War Boys ، Buzzards و سایرگروه‌ها نبرد می کنید ، رانندگی می کنید. در حالی که Mad Max کمی تکراری می شود و وقتی مجبور شوید از اتومبیل خود پیاده شوید و با پای پیاده بجنگید ، آنقدر سرگرم کننده نیست ، دنیای باز آن هنوز هم ساعتها سرگرم کننده با هیجان بالا را فراهم می کند.

Saints Row 4

طنزی کاملا احمقانه در بازی ها ، اجازه ندهید Saints Row 4’s کمی کسل کننده شهر شما را عقب بیندازد قدرت هایی مانند سرعت فوق بشری ، پرش های هالک مانند و تعداد زیادی تفنگ کمدی و حرکات کشتی بدان معناست که این نزدیکترین چیزی است که شما می توانید در بازی Crackdown در کامپیوتر پیدا کنید ، مگر اینکه بهتر باشد ، زیرا دارای جوک است. همچنین دارای یک پرتو باد (inflato-ray) است که دشمنان را تا زمانی که آنها پرتاب می شوند ، با باد می‌دمد می کند و یک اسلحه Dubstep نیز بسته به لباسی که به آن می دهید ، الگوی شلیک را تغییر می دهد. بر اساس این اطلاعات ، احتمالاً قبلاً تصمیم گرفته اید که این بازی را امتحان کنید یا نه.

Minecraft

اگر یک جهان باز فقط یک چالش برای زنده ماندن نبود ، بلکه بستری بود که می توانید برای خود دنیایی بسازید ، چه می کنید؟ در طول این سال ها بسیاری از بازی ها سعی در تقلید از Minecraft داشته اند. برخی مانند Terraria و Starbound کار بسیار خوبی انجام داده اند ، اما نسخه اصلی یک اثر تعریف کننده نسل است که با هر بروزرسانی همچنان در حال رشد است. به عنوان یک بازی بقا ، نسبتاً خام است ، اما یک بازی ساختمانی باورنکردنی است و بازیکنان از ابزارهای سازنده Minecraft برای ساخت چیزهای خارق العاده استفاده کرده اند. Minecraft فقط یک بازی عالی در دنیای باز نیست ، بلکه یک پدیده فرهنگی است.

Mount & Blade: Warband

این ممکن است خیلی زیبا نباشد ، اما آزادی بسیار زیاد در Mount & Blade: Warband فقدان ارزش تولید را جبران می کند. روی نقشه ای متصل به روستاهای قرون وسطایی ، شهرها و قلعه ها ، و ارتش متحدان را جمع کنید (یا آن را به تنهایی بروید) همانطور که پیاده یا سوار جنگ می کنید. برخی از مبارزات بسیار لذت بخش و شدید در کامپیوتر است و شما واقعاً می توانید مسیر خود را انتخاب کنید. ماموریت های کامل ، در کنار هر جناحی که می خواهید ، حاکم یک نفر شوید و عوام را بدست آورید – یا فقط به دنبال دردسر باشید. یک جامعه وزارت دفاع سالم و خلاق به این معنی است که شما می توانید ماجراهای خود را به دنیای بازی تاج و تخت ، جهان جنگ ستارگان و موارد دیگر گسترش دهید.

سپاس از توجه شما به این مطلب

گیمینگ پرشیا

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها