بازی‌های 2021: بهترین‌هایی که منتظرشان هستیم.

بازی های جدید سال 2021 در اوایل امسال چند شگفتی برای ما ایجاد کرده است و مطمئناً تا فصل بهار اخبار جذاب‌تری را خواهیم شنید.  ، از دسترسی زود هنگام به Viking Valheim تا انتشار Hitman 3.

احتمالا بهار داغی را شاهد خواهیم بود چون 4X Amplitude Humankind و Arkane’s FPS Deathloop نیز عرضه خواهند شد. همچنین عرضه نسل جدید کنسول‌ها شامل PS5 و Xbox سری X دوره جدیدی را برای بازی‌های ویدیویی ایجاد خواهد کرد.

همه‌گیری ویروس کووید-19 باعث به تاخیر افتادن انتشار بعضی از بازی‌ها در سال 2020 شد و ممکن است امسال هم اخباری از این قبیل را بشنویم, ولی ما اخبار مربوط به این مقاله را بروزرسانی خواهیم کرد.

در این مقاله  نخست بزرگترین پروژه‌های بازی‌های ویدیویی  معرفی می‌شوند و بازی‌های انتهایی لیست هنوز مشخص نیست که امسال عرضه شوند یا نه, با ما همراه باشید.

بهترین‌های :2021

دنیاگیری ویروس کووید باعث شد بسیاری از پروژه‌ها به عقب بیفتند و در نتیجه امسال تعداد بازی‌های عرضه شده افزایش پیدا کنند.

Far Cry 6 | 2021

سه سال پس از داستان پردازی مونتانا ، Far Cry با جزیره خیالی کارائیب Yara بازگشته است. این بار ، بدبخت بزرگ El Presidente Antón Castillo است ، با بازی گینکارلو اسپوزیتو از سریال محبوب برکینگ بد.

Hitman III | January 20

مامور 47 دوباره به رباتهای ترور کمدی بازمی گردد ، و پیشرفت از هیتمن 2 نیز ادامه خواهد یافت – در واقع ، شما قادر خواهید بود نقشه های هر دو هیتمن آخر را در Hitman 3 بازی کنید!

توجه کنید این بازی هم‌اکنون در وب‌سایت موجود است.

Resident Evil Vilage | May 7

هشتمین بازی اصلی Resident Evil همان جایی که RE7 متوقف شد آغاز می شود ، در حالی که Ethan Winters در حال تحقیق درباره یک تهدید جدید در یک دهکده بسیار وحشتناک است.

DeathLoop | May 21

Arkane با یک ماجراجویی دیگر FPS برمی گردد و این یکی به نظر زمان خوبی می رسد. کلت اصلی قاتل در یک حلقه زمانی در جزیره بلک ریف گیر کرده است ، جایی که باید دزدکی حرکت و برنامه ریزی و مانور برای کشتن هشت هدف خود را در 24 ساعت انجام دهد ، یا از ابتدا شروع کند

Back4Blood | June 22

Turtle Rock Studios در حال بازگشت به همکاری و اسلحه زامبی با نام جدید هستند اما گول نخورید ، این اساساً یک بازی Left 4 Dead است که همه ما طرفدار آن هستیم.

New World | August 31

اولین نمایش MMO آمازون مدتهاست که در دست ساخت است و تقریباً یک بار هم اکران شده است. به نظر می رسد که سرانجام سال 2021 زمان تحقق واقع گرایانه MMO های سنتی خواهد بود.

Hallo Infinite | 2021

رئیس در بازی بعدی مورد انتظار 343 صنعت در برابر Halo بازگشت. اخراجی ها دوباره برای استاد رئیس در هم گره خورده اند ، و این بار او یک قلاب دست و پا کرده است! با گرفتن یک صفحه از سایر سری های FPS ، در حالی که این سری به صورت معمول خریداری خواهد شد ، بازی آنلاین آن رایگان خواهد بود.

? Elder Ring | 2021

از آرپی جی بلند پروازانه نرم افزار (با جهانی که توسط جورج آر. آر. مارتین ، نویسنده گیم آف ترونز ساخته شده است) هنوز ممکن است فاصله داشته باشد ، اما مطمئناً می توان امیدوار بود که در سال 2021 عرضه شود.

Gotham Knights | 2021

بتمن مرده است و محافظان ابرقدرت او تنها چیزی هستند که برای دفاع از شهر گاتهام باقی مانده اند: Batgirl ، Robin ، Red Hood و Nightwing. شوتیه های Gotham که توسط استودیوی پشت Arkham Origins 2013 ساخته شده اند ، می توانند به تنهایی در بین چهار قهرمان یا در یک همکاری دو بازیکن بازی کنند.

Ruined King | 2021

Riot همچنان مجموعه کارهای خود را با Ruined King ، یک داستان spinoff League of Legends که به شکل RPG مبتنی بر نوبت است ، گسترش می دهد. در این بازی تعداد انگشت شماری از قهرمانان لیگ که از MOBA به RPG پرش می کنند بازی می کند: Miss Fortune ، Illaoi ، Braum ، Yasuo ، Ahri و Pyke.

Age Of Empires 4 | 2021

ما 4 سال پس از اعلام آن اطلاعات زیادی در مورد Age of Empires نشنیده ایم ، اما تا آنجا که می دانیم ، Relic همچنان در حال پیگیری پیش بینی شده برای یک سری استراتژی کلاسیک است.

این‌ها تنها تعدادی از بازی‌های عرضه شده در این سال هستند, به زودی اخبار جدیدتری را خواهیم شنید, از همراهی شما سپاس گزاریم.

گیمینگ پرشیا.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها