هدف‌گیری بهتر در بازی‌های شوتر

احتمالا شما هم هنگام بازی کردن یک شوتر آنلاین, این جمله را گفته‌اید: “اخ خیلی نزدیک بود تا بزنمش!” حالا چطور است کمی در مورد هدف‌گیری صحبت کنیم تا این جملات را کمتر به کار ببرید؟ پس با ما همراه باشید تا نکاتی را بازگو کنیم البته بدون استفاده از AimBot!

Aim Lab: سریع و رایگان!

این برنامه در Steam موجود است و میتوانید از آن برای تقویت خود استفاده کنید, دسترسی به آن ساده است و می‌توانید به طور رایگان از آن استفاده کنید, این برنامه همچنین آمار و عملکرد شما را نمایش می‌دهد و می‌توانید خود را با آن بسنجید و حتی می‌توانید امتیاز کسب کنید.

تجهیزات مناسب‌تر

احتمالا فهمیدید که منظور موس و موس‌پد بود, بله انتخاب این دو می‌تواند در هدف‌گیری شما نقش مهمی داشته باشد; برای موس DPI بالاتر را انتخاب کنید تا دقت بیشتری داشته باشید بسیاری از گیمرها هم گفته‎‌‌اند که ترجیح می‌دهند از موس‌های ساده و سبک استفاده کنند چون در بازی‌های شوتر به بیش از این نیاز نیست, برای موس‌پد هم هرچقدر بزرگتر باشد بهتر است البته به دقت موس شما بستگی دارد اگر سرعت موس خود را پایین آورده باشید به موس‌پد بزرگتری نیاز خواهید داشت.

دستان خود را آماده نگه دارید.

اگر احساس آسیب یا خستگی در دستان خود کنید مطمئنا بر بازی شما تاثیر خواهد گذاشت, نگذارید بازی بیش از حد شما را خسته کند به دستان خود نرمش بدهیدو برای ساعت‌های طولانی در یک جا ننشینید این برای چشم‌هایتان هم خوب است.

حساسیت موس

که به DPI معروف است و بیانگر این است که برای حرکت نشانگر در صفحه چقدر باید موس را جابجا کنید, DPI بالا لزوما خوب نیست و بستگی به بازی و مهم‌تر از همه بستگی به شما دارد برای فهمیدن این که در چه درجه‌ای راحت هستید DPI را در یک نقطه پایین تنظیم کنید و شپس آن را در یک بازی مثل CS :GO امتحان کنید و در صورت نیاز تغییر دهید.

به عقیده برخی DPI پایین‌تر در بازی‌های شوتر مناسب‌تر خواهد بود چرا که دقیق‌تر می‌توانید بر اهداف خود تمرکز کنید البته صفحه‌هایی بزرگتر و  با رزولوشن بالاتر به DPI بالاتر موس نیاز دارند. بعد از یافتن بهترین تنظیمات خود, زیاد درگیر آن نشوید و بیشتر روی تمرین هدف‌گیری تمرکز کنید, تغییر دادن زیاد تنظیمات می‌تواند تمرکز شما را به هم بریزد پس یشتر روی تمرین وقت بگذارید.

مهارت در بازی

نکاتی وجود که توجه به آن‌ها می‌تواند تاثیر زیادی در هدف‌گیری شما داشته باشد مثلا هنگام رهگیری دشمنان اگر سلاح شما اتوماتیک است بهتر است در آن لظه دشمن را تیرباران کنید و اگر شما اسنایپر هستید بهتر است تا ثابت ماند دشمن در یک مکان صبر کنید البته این‌ها ممکن است تغییر کنند و بستگی به تصمیم شما در آن لحظه دارد, نکته‌ای دیگر این است که وقت بی‌درنگ شروع به تیراندازی می‌کنید و بین آن توقف ندارید متوجه می‌شوید که دقت تیراندازی شما پایین آمده و با وجود نشانه‌گیری درست تیرهایتان به هدف برخورد نمی‌کنند, بهتر است بین هر چند تیری که شلیک می‌کنید یک فاصله زمان کوچک بدهید تا دقت شما حفظ شود و بازدهی بیشتری داشته باشید, البته اگر دشمنان خیلی نزدیک باشند لزومی به رعایت این نکته نیست و نکته مهم دیگر طرز ایستادن است که در بسیاری از بازی‌ها تغییر حالت ایستادن شما می‌تواند در هدف‌گیری موثر باشد از حالت‌های نشسته و دراز کشیده به درستی استفاده کنید.

بعد از تمرین بر روی هدف‌های ثابت سعی کنید بر روی اهداف متحرک تمرکز کنید و اگر می‌توانید به درستی دشمن را هدف بگیرید, تمرکزتان بر روی شلیک به سر بگذارید که اگر به درستی شلیک کنید می‌تواند بسیار موثرتر از سایر نقاط بدن باشد, نتیجه‌‌ای که می‌توان گرفت این است که تمرین بیشتر تسلط شما را افزایش می‌دهد و هرچقدر بازی‌های شوتر بیشتری بازی کنید دقیق‌تر شلیک خواهید کرد البته برای پیروزی عوامل دیگری هم وجود دارد و هدف‌گیری هم یکی از بخش‌های مهم آن است.

بازی Aim Hero برای تقویت نشانه‌گیری

نوشته‌های بیشتر
0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها