Resident Evil 3

Resident Evil 3  یک بازی ترسناک برای بقا است که توسط Capcom توسعه و منتشر شده است. این یک بازسازی از Resident Evil 3: Nemesis (1999) است و جیل والنتین و کارلوس اولیویرا را دنبال می‌کند که آنها سعی می‌کنند از یک آخرالزمان زامبی زنده بمانند در حالی که توسط سلاح گرم Nemesis شکار می‌شوند. این بازی در تاریخ 3 آوریل سال 2020 در مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. بازی بازخوردهای مطلوبی را دریافت کرد ، با تمجید از گرافیک ، ارائه و گیم پلی آن ، اما انتقادات نسبت به کوتاه بودن آن ، از بین رفتن عناصر اصلی  و قدم زدن این بازی در عرض یک هفته بیش از دو میلیون نسخه فروش داشت.

یک بازی چند نفره آنلاین جداگانه ، Resident Evil: Resistance ،  همراه با Resident Evil 3 منتشر شد. Resident Evil 3 یک بازی ویدیویی ترسناک برای بقا است که در آن بازیکن از دید سوم شخص دو شخصیت متفاوت را کنترل می‌کند. بازسازی Resident Evil 3: Nemesis که از کنترل‌های مخزن و زاویه های ثابت دوربین استفاده می‌کند ، بازی دارای گیم پلی شوتر سوم شخص “از روی شانه” است. بازیکن هنگامی که سعی در فرار از شهر راکون آلوده به زامبی دارد ، جیل را کنترل می‌کند و در ابتدای بازی برای مدت کوتاهی در دیدگاه اول شخص بازی می‌کند.  کارلوس اولیویرا عامل UBCS دیگر شخصیت قابل بازی در دو بخش بازی است.

بسیاری از مکانیک های معرفی شده در Resident Evil 2  از جمله ساخت ، مدیریت موارد ، و بازرسی است. برای بهبود عملکرد آنها ، سلاح ها را می‌توان با قطعات اسلحه پیدا و سفارشی کرد. چاقوها استفاده نامحدود دارند اما هنگام دفع زامبی ها نمی‌توانند از آنها استفاده کنند. در عوض ، بسته به نوع شخصیت ، یک رول یا پانچ اکشن برای جلوگیری از گرفتن اجرا می‌شود ، اما برای فعال کردن آن نیاز به رویداد سریع است.

Nemesis آنتاگونیست اصلی بازی است و رفتاری شبیه Mr. X از بازی Resident Evil 2 دارد ، زیرا او به طور مداوم بازیکن را تعقیب می‌کند و در ابتدا نمی تواند کشته شود اما می‌تواند سرعت آن را کم کند. برخلاف آقای X ، نمسیس کمی سریعتر است و حتی پس از کاهش سرعت بازیکن می‌تواند در کمین و تعقیب بازیکن باشد. همچنین توانایی استفاده از سلاح در برخی از نقاط بازی را دارد و می‌تواند بعداً به فرم‌های تهاجمی‌تری تبدیل شود.

بازی Resident Evil 3 را از گیمینگ پرشیا دانلود کنید.

توسعه‌دهنده: Capcom

3 April 2020 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Simplified Chinese

ژانر: ترسناک, ماجراجویی, زامبی, TPS

metacritic

77%

سیستم پیشنهادی

Processor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-9590 4.7 GHz
Graphics: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 45 GB HDD
Operating system: Windows 10 64-bit

سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-63003.5GHz

Graphics: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 45 GB HDD
Operating system: Windows 7/8.1/10 64-bit

تصاویر:

تریلر:

Resident Evil 3 2020 Deluxe Edition (2020), 17.80GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or Hoodlum)

Updated till 01.10.2020

بازی Resident Evil 3 نسخه El-Amigos.

دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.بازی‌های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیاز ندارند.

لینک دانلود مستقیم(یک جا از تورنت):

دانلود جداگانه پارت‌ها از گوگل درایو:

مشابه این بازی

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها