Metro Redux

Metro 2033 یک بازی ویدئویی سبک وحشت بقا در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط 4A Games ساخته شده و توسط THQ منتشر شده است. این بازی در سال 2010 برای Xbox 360 و Microsoft Windows منتشر شد. داستان براساس رمان دیمیتری گلوخوفسکی به همین نام است و در ویرانه‌های مسکو پس از جنگ هسته‌ای ، جایی که بازماندگان مجبور به زندگی در تونل‌های زیرزمینی مترو هستند ، قرار دارد. بازیکنان Artyom را کنترل می‌کنند ، مردی که باید ایستگاه خانه خود را از خطرات کمین مترو نجات دهد.

مترو 2033 از دیدگاه اول شخص بازی می‌شود. بازیکنان با دشمنان انسانی و جهش یافته‌ای روبرو می‌شوند که می‌توانند با انواع سلاح گرم کشته شوند. در عوض ، بازیکنان می‌توانند برای فرار از دشمنان یا خاموش نگه داشتن آنها ، از خفا استفاده کنند. مهمات و سایر اقلام ضروری باید از بدن دشمنان کشته شده یا از فروشندگان خریداری شود. برخی از مناطق تونل های مترو علاوه بر سطح زمین ، تحت تابش تابش قرار دارند و بازیکن باید برای کشف این مناطق از ماسک گاز استفاده کند. اگر ماسک بنزین هنگام جنگ پوشیده شود ، ممکن است آسیب ببیند و بازیکن باید سریعاً یک جایگزین قبل از مرگ پیدا کند.

مترو 2033 نظرات مثبت منتقدان را دریافت کرد. این بازی به دلیل عناصر ترسناک ، محیط های دقیق و طرح جذاب آن مورد ستایش قرار گرفت ، اما به دلیل هوش مصنوعی دارای باگ و بسیاری از مسائل گرافیکی مورد انتقاد قرار گرفت.

دنباله ای ، Metro: Last Light ، در سال 2013 منتشر شد. مجموعه ای از هر دو عنوان در سال 2014 به عنوان Metro Redux برای Microsoft Windows ، PlayStation 4 ، Xbox One ، OS X ، Linux و SteamOS عرضه شد.

توسعه‌دهنده: 4A Games

منتشرکننده: Deep Silver / Koch Media

26 August 2014 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Ukrainian

ژانر: اکشن, FPS, علمی تخیلی, ترسناک, شوتر, مترو

سیستم مورد نیاز

Processor: Core i5 3 GHz
Graphics: 1536 MB VRAM
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 9 GB HDD
Operating system: Windows Vista/7/8

تصاویر:

تریلر:

Metro Redux Bundle (2014), 8.58GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM).

Updated till 12.09.2014 (Update 5).

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(یک جا از تورنت):

دانلود جداگانه پارت‌ها از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها