این بازی ممکن است برای همه مناسب نباشد.

Dying Light Ultimate Edition

مأمور مخفی GRE ، كایل كرین ، برای بازیابی پرونده حساس دزدیده شده توسط كادیر سلیمان ، كه از آن برای سیاه نمایی استفاده می‌كند ، در هاران ساکن شد. Crane توسط یک فرد آلوده گزیده می‌شود ، اگرچه توسط جید آلدمیر نجات داده می‌شود و به پناهگاهی برای بازماندگان بنام برج منتقل می‌شود. کرین به رحیم آلدمیر ، برادر کوچک جید معرفی می‌شود ، سپس اصول پارکور را به او می‌آموزد. کرین می‌فهمد که برج توسط یک باند راهزن تحت هدایت یک جنگ سالار به نام Rais مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد که وسایل مورد نیاز را از مناطق  هوایی می‌دزدد . این شامل آنتیزین است ، دارویی که روند عفونت را کند می‌کند و علائم آن را تشدید می‌کند. کرین وظیفه دارد تا به یک محل که حاوی آنتیزین که به شدت مورد نیاز است برسد اما GRE به او دستور می دهد تا آن نقطه را نابود کند و در عوض برای تأیید هویت خود دارو را از Rais بخرد…

زنده ماندن در شهری که توسط ویروس زامبی محاصره شده است! انتخاب سختی را که باید در ماموریت مخفی خود انجام دهید کشف کنید. آیا وفاداری به مافوق شما از اراده نجات بازماندگان قوی تر خواهد بود؟ انتخاب باشماست…

دانلود بازی Dying Light Ultimate Edition از گیمینگ پرشیا.

توسعه‌دهنده: Techland

منتشرکننده: Warner Bros. Interactive Entertainment

30 August 2019 :زمان انتشار

English, French, German, Spanish (Spain), Polish :آوا/صدا

ژانر: ترسناک, ماجراجویی, FPP, Zombie, چندنفره

metacritic

79%

تصاویر:

با آزادی بی سابقه ای در شهر بگردید و در فضای منحصر به فرد خود تردید کنید. برای مقیاس بندی هر ساختمان و رسیدن به مناطق دور افتاده از پارکور استفاده کنید.

با آزادی بی سابقه ای در شهر بگردید و در فضای منحصر به فرد خود تردید کنید. برای مقیاس بندی هر ساختمان و رسیدن به مناطق دور افتاده از پارکور استفاده کنید.

درگیر نبردهای سخت باشید و گزینه های بی حد و حصر را برای مقابله با دشمنان خود کشف کنید. برای کسب مزیت از محیط  از انواع سلاح ها و توانایی‌های مختلف استفاده کنید.

تریلر:

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i5-4670K 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
Graphics: 3 GB GeForce GTX 780/4 GB Radeon R9 290
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 20 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/8.1 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz/AMD FX-8320 4.0 GHz
Graphics: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6870
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 20 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/8.1 64-bit

Dying Light Ultimate Edition (2015), 18.50GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/CS).

Updated to version 1.49.0 (05.05.2022); 58 DLC are included.

DLC: The Following, The Bozak Horde, Be the Zombie, Ultimate Survivor Bundle, Punk Queen Weapon Pack, The Constable Weapon Pack, Wrench Kiss Weapon Pack, Alienware Outfit, Buzz Killer Weapon Pack, Night Club Weapon Pack, Ninja Outfit, Nvidia Outfit, Razer Outfit, Special Agent, Techland Outfit, The Lacerator Weapon Pack, Urban Explorer Outfit, Season Pass, Custom Map Pack.

بازی Dying Light Ultimate Edition (2015) نسخه El-Amigos.

کرک به وسیله Codex/CS.

شامل 56 دی‌ال‌سی .

بروزرسانی تا نسخه 1.49.0.

.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها