Detention

بازداشت (به چینی: 返校؛ lit. ‘Return to School’) یک بازی ویدیویی ماجراجویی سبک وحشت است که توسط بازی ساز تایوانی Red Candle Games برای Steam ساخته و توسعه یافته است. این یک پیمایشگر دو طرفه ترسناک جوی است که در دهه 1960 در تایوان تحت حکومت نظامی انجام شده است. این بازی همچنین شامل عناصر مذهبی مبتنی بر فرهنگ و افسانه های تایوانی است. این بازی در تاریخ 13 ژانویه 2017 منتشر شد.  یک نسخه آزمایشی در 13 ژوئن 2016 در Steam Greenlight منتشر شد.

مفهوم این بازی با بنیانگذار Red Candle Games ، Shun-ting “Coffee” Yao ، آغاز می شود. در فوریه 2017 ، رمانی براساس این بازی توسط رمان نویس ، لینگ جینگ منتشر شد. اقتباسی از فیلم اکشن زنده که توسط برادران وارنر تایوان توزیع شده است در 20 سپتامبر 2019 منتشر شد.  دانش آموزان وی و ری که در دهه 1960 در تایوان در دوره ترور سفید قرار داشتند ، خود را در دبیرستان گرینوود (翠華 中學) ، که در یک منطقه کوهستانی دور افتاده واقع شده است ، گرفتار و آسیب پذیر می‌دانند. مکانی که آنها قبلاً می دانستند به طرز ناراحت کننده ای تغییر کرده است ، موجودات شیطانی معروف به “معطل” (魍 魎). قهرمانان ضمن پنهان شدن از هیولاهای درگیر ، از رمز و رازهایی رونمایی می کنند که به آرامی گذشته تاریک مکتب نفرین شده را آشکار می‌کند.
در دوره ترور سفید در تایوان ، دانش آموز دوره اول دبیرستان گرینوود ، وی چونگ تینگ (魏仲廷) در حالی که مربی بای (白 ves) می آید برای پرسیدن لیست خاصی از کتاب معلم خانم یین تسوی هان (殷翠涵) در کلاس می خوابد. صحنه کمرنگ می شود و او بیدار می شود که دانشگاه را به دلیل یک توفان ورودی خلوت می بیند. هنگام ترک ، با یک فرد ارشد ، Fang Ray-shin (方 芮欣) روبرو می شود که روی صحنه سالن خوابیده است. با آب گرفتگی در خروجی پل مدرسه توسط رودخانه ، آنها تصمیم می گیرند منتظر طوفان در کلاس وی باشند. وی به دنبال تلفن می رود و بازی به سمت ری بیدار می شود تا دوباره در سالن بیدار شود ، این بار در یک نسخه کابوس از مدرسه با جسد وی که از سقف صحنه وارونه آویزان است. ری پس از انجام مراسمی که وی گلوی وی را می برد و خون وی را جمع می کند ، در بقیه مدرسه سرگردان می شود و از انواع مختلف ارواح اجتناب می کند ، معماها را حل می کند و سرنخ هایی را پیدا می کند ، زیرا داستان او به آرامی به هم می پیوندد.

 

توسعه‌دهنده: Red Candle Games

منتشرکننده: Coconut Games

12 January 2017:زمان انتشار

آوا/صدا: English

ژانر: ترسناک, ماجراجویی, قدیمی

metacritic

83%

سیستم پیشنهادی

Processor: Intel Core 2 Quad 2.7 GHz/AMD Phenom II X4 3 GHz
Graphics: GeForce GTX 260/Radeon HD 5770
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 1 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10

سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon X2 2.8 GHz
Graphics: GeForce 9600 GS/Radeon HD4000
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 1 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10

تصاویر:

دبیرستان گرین وود ، واقع در یک منطقه کوهستانی دورافتاده ، دو دانش آموز خود را گرفتار و آسیب پذیر دیدند. مکانی که آنها قبلاً می‌دانستند به وسیله روش‌های ناراحت کننده  دستخوش موجودات شیطانی تغییر کرده است. برای فرار ، آنها باید در محوطه اسرارآمیز پر از اشیا و معماهای شنی ماجراجویی کنند. چگونه آنها در این محیط تهدیدآمیز زنده می‌مانند؟ آیا آنها می توانند  سلامت برگردند؟

در دهه 1960 در تایوان تحت حکومت نظامی ، Detention ، در یک دنیای ساختگی قرار گرفت ، داستان ترسناک جو حاوی عناصر شرق آسیا بود که به ندرت در بازی ها استفاده می‌شود. تائوئیسم ، بودیسم ، اسطوره های چینی ، بازی با استفاده از منابع محلی تایوان برای بازگو کردن یک داستان منحصر به فرد و ترسناک ساخته شده است.

 بازیکنان شخصیت های اصلی را در یک نقطه کلاسیک جستجو می کنند و  یک دبیرستان را که شیطانی در آن پرسه می‍زند کشف کنند.  در حالی که از هیولاهای وحشی پنهان شده اید ، باید مواردی را برای تعامل در اتاق های اخروی پیدا کنید. و با افشای اسرار بیشتر ، سرانجام گذشته تاریک یک مکتب نفرین شده ظاهر خواهد شد.

Detention (2017), 0.59GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/Christsnatcher)

Updated to version 1.2.0 (30.03.2017)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم( از تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها