Dead Space 3

Dead Space 3 یک بازی ویدئویی علمی-تخیلی برای بقا و وحشت در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط Visceral Games ساخته و توسط Electronic Arts منتشر شده است. در E3 2012 اعلام شد و در فوریه 2013 در سطح بین المللی منتشر شد ،  این دنباله Dead Space 2 و سومین ورودی اصلی در سری Dead Space است.

در فضای مرده 3 ، ایزاک کلارک با گروهبان EarthGov جان کارور در حالی که به Tau Volantis ، یک سیاره پوشیده از یخ سفر می‌کنند ، تیم می‌شود تا تهدید مارکر و نکرومورف را برای همیشه خاتمه دهد.

توسعه بازی پس از اتمام Dead Space 2 آغاز شد. این تنها بازی در سری Dead Space است که دارای بخش آنلاین است.

این بازی پس از انتشار به طور کلی از منتقدان بازی نظرات مثبتی دریافت کرد. بازرسان از گیم پلی اکشن ارزشمند بازی تحسین کردند ، اگرچه انتقادات معطوف به اکشن نسبت به ترسناک و همچنین یک داستان ضعیف و بدون تمرکز نسبت به نسخه های قبلی بود. علی رغم فروش ضعیف ، EA و Visceral ابراز علاقه به دنباله آن کردند. با این حال ، Visceral Games در سال 2017 تعطیل شد و هیچ تأییدی وجود ندارد که نسخه جدیدی از این مجموعه توسط استودیوی دیگری در حال ساخت باشد. Dead Space 3 کلارک را در برابر Necromorphs قرار می‌دهد  ادغام منابع (RIG) با استفاده از نمایشگرهای هولوگرافیکی که از لباس بازیکنان و اسلحه ها به ترتیب برای نمایش سلامتی و تعداد مهمات استفاده می‌شود ، برمی گردد. در مناطق خلأ ، یک تایمر بر روی شانه راست بازیکن ظاهر می شود ، که نشان می دهد شخصیت قبل از خفگی چه مقدار اکسیژن مصرف کرده است.

شخصیت های پخش کننده می‌توانند برای جلوگیری از حملات ، رول و پوشانده شوند این توانایی توسط توسعه دهنده Visceral Games به عنوان بخشی ضروری توصیف شده است ، زیرا “نداشتن آن احساس گنگ / وحشتناک بودن” می کند و آنها “باعث می‌شوند که اسحاق پاسخگوتر باشد” ، زیرا “می خواهند وحشت ناشی از اتفاقات وحشتناک رخ دهد در بازی ؛ نه از ترس اینکه چیزی آرام آرام به سمت شما در حرکت است و شما نمی‌توانید آن را شلیک کنید زیرا بازی تکه تکه کنترل می‌شود. سیستم پوشش همچنین ماهیتاً” ارگانیک “توصیف می شود. به عنوان مثال ، بازیکن نیازی به “رسیدن به برخی از موارد برچسب زده شده و فشار دادن دکمه پوشش ندارد ؛ کلارک … فقط عملی را انجام می دهد که برای شرایط خاص مناسب باشد.”

توسعه‌دهنده: EA

5 February 2013 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, Italian, German, Spanish

ژانر: شوتر, ترسناک, علمی-تخیلی

metacritic

78%

سیستم مورد نیاز

Processor: Core 2 Duo 2.8 GHz
Graphics: 256 MB VRAM
Memory: 1 GB RAM
Disk space: 7 GB HDD
Operating system: Windows XP(SP3)/Vista(SP1)/7

تصاویر:

تریلر(یوتیوب):

Dead Space 3 (2013), 6.34GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM)

Updated to version 1.0.0.1 (25.03.2013)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم( از تورنت):

دانلود جداگانه پارت‌ها از گوگل درایو:

.Included DLC: Awakened

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها