Conarium

Conarium یک بازی ویدیویی ماجراجویی ترسناک Lovecraftian است که با الهام از H.P. رمان لاوکرفت در کوه‌های جنون ساخته شده است. این بازی توسط استودیوی بازی سازی ترکیه Zoetrope Interactive توسعه یافته است که توسط ناشر بازی های هندی هلندی Iceberg Interactive منتشر شده است و اولین بار در ژوئن 2017 منتشر شد.
Conarium چهار دانشمند را در تلاش برای به چالش کشیدن آنچه ما معمولاً حد مطلق طبیعت می‌دانیم دنبال می‌کند. این دانشمند تلاش کرد تا با استفاده از دستگاهی به اصطلاح Conarium از آگاهی انسان فراتر رود.

این بازیکن فرانک گیلمن ، یکی از چهار دانشمند اعزامی قطب جنوب را کنترل می‌کند. در ابتدای بازی ، گیلمن به تنهایی در Upuaut ، پایگاه تحقیقاتی واقع در قطب جنوب بیدار می‌شود. اتاقی که وی از خواب بیدار می‌شود ، دستگاه عجیبی روی میز دارد که صداهای عجیب و غریب و با چراغ های ضربان دار منتشر می‌کند. گیلمن نه می‌داند که این دستگاه چیست ، و نه هیچ خاطره ای از آنچه قبل از فوت او اتفاق افتاده است.

وی پایگاه تحقیقاتی رها شده را کشف می‌کند ، و هیچ ردی از دانشمندان دیگر ندارد. گیلمن باید با کاوش در پایگاه قطب جنوب و اطراف آن ، آنچه را برای بقیه اعزامی خود اتفاق افتاده کشف کند. در طول جستجوی خود ، او بینش ها و رویاهای عجیبی را تجربه می‌کند ، که احساس می کند خاطره ای است که نمی تواند آنها را جای دهد…

دانلود بازی Conarium اکنون در گیمینگ پرشیا.

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz/AMD FX-9370 4.4 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 960/Radeon R7 370
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 3 GB HDD
Operating system: Windows 7 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core i3-4160 3.6 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 670/Radeon HD 5870
Memory: 6 GB RAM
Disk space: 3 GB HDD
Operating system: Windows 7 64-bit

تصاویر:

تریلر:

Conarium (2017), 2.18GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated to version 1.0.0.6 (05.02.2018).

بازی Conarium (2017)نسخه El-Amigos به همراه آپدیت.

کرک به وسیله Codex.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها