Bioshock 2

BioShock 2 یک بازی ویدیویی شوتر اول شخص است که توسط 2K Marin ساخته شده و توسط 2K Games منتشر شده است. این دنباله بازی BioShock 2007 است و در تاریخ 9 فوریه 2010 برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد. Feral Interactive در تاریخ 30 مارس 2012 نسخه OS X را منتشر کرد. داستان این بازی در شهر خیالی زیر آب زیر Rapture واقع شده است و داستان بازی هشت سال پس از BioShock می‌گذرد. با فرض کنترل Subject Delta ، یک Big Daddy ، بازیکنان وظیفه دارند از طریق Splicers ، جمعیت روان پریش شهر ، با استفاده از سلاح و مجموعه ای از تغییرات ژنتیکی مبارزه کنند. این بازی همچنین شامل یک حالت چند نفره داستان محور است که در زمان جنگ داخلی Rapture ، قبل از وقایع بازی اول اتفاق می‌افتد.

BioShock 2 در شب سال نو 1958 آغاز می‌شود. یک پدر بزرگ ، با النور ، خواهر کوچکش ، گشتی در Rapture می‌زند. مادر النور ، سوفیا لمب ، این جفت را جدا می‌کند و دلتا را مجبور به خودکشی می‌کند. دلتا در سال 1968 بیدار می‌شود ، و توسط خواهران کوچک تحت کنترل النور زنده می‌شود. دانشمند Brigid Tenenbaum به دلتا خبر می‌دهد که او می‌میرد مگر اینکه الینور را به دلیل پیوند جفتی آنها پیدا کند. با کمک النور و کارآفرین آگوستوس سینکلر ، دلتا به قلعه النور در سنگر صوفیا بره راه می‌یابد. Delta در سفر در شهر ، با اعضای خانواده Lamb’s Rapture Family روبرو می‌شود و می تواند کشتن یا نجات آنها را انتخاب کند. Delta می آموزد که Lamb قصد دارد از ADAM برای انتقال ذهن و خاطرات همه افراد در Rapture به Eleanor برای ایجاد یک رهبر فداکار استفاده کند. بره Splicers و Big Sisters زرهی را برای توقف دلتا می فرستد ، اما هیچ تأثیری نخواهد داشت.

BioShock 2 عمدتا توسط 2K Marin توسعه داده شد ، و 2K استرالیا ، Arkane Studios و Digital Extremes پشتیبانی بیشتری ارائه دادند.

 

 

توسعه‌دهنده: 2K Games

9 February 2010 :زمان انتشار

English, French, Italian, German, Spanish :آوا/صدا

ژانر:اکشن,ترسناک,چندنفره, قدیمی

metacritic

88%

سیستم مورد نیاز

Processor: Core 2 Duo 2.13 GHz
Graphics: 512 MB VRAM
Memory: 3 GB RAM
Disk space: 8 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista

تصاویر:

تریلر:

BioShock 2: Complete Edition (2010), 7.55GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Prophet)

Updated to version 1.5

Included DLC: Minerva’s Den, Protector Trials, Sinclair Solutions Test Pack, Rapture Metro Map Pack, Kill’em Kindly, Zigo & Blanche Characters. No multiplayer mode.

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.

دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

دانلود جداگانه پارت‌ها از گوگل درایو:

در دسترس برای کاربران وب‌سایت

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها