Amnesia Videogame Collection

در 19 آگوست 1839 ، مرد جوانی در سالن های تاریک و خالی قلعه پروی برننبورگ بیدار می‌شود و هیچ خاطره ای از خود و گذشته اش ندارد. تنها چیزی که او به خاطر می آورد این است که اسم او دانیل است ، در مایفر زندگی می‌کند ، و یا چیزی یا کسی او را شکار می‌کند. اندکی پس از به هوش آمدن ، دانیل یادداشتی را پیدا می‌کند که برای خود نوشته شده است ، که به او می گوید عمدا حافظه خود را پاک کرده است و توسط “سایه” شکار می‌شود ،این یادداشت به دانیل دستور می‌دهد تا به داخل پناهگاه داخلی قلعه فرود آید تا بارون آن ، الکساندر را پیدا کند و بکشد.

دانلود بازی Amnesia Videogame Collection از گیمینگ پرشیا.

شامل:

Amnesia: The Dark Descent v1.41
Amnesia: A Machine for Pigs v1.0

توسعه‌دهنده: Frictional Games

Collection 2010-2013 :زمان انتشار

English, French, Italian, German, Spanish, Russian :آوا/صدا

ژانر: ترسناک, ماجراجویی, TPP

metacritic

85%

تصاویر:

آخرین خاطرات باقی مانده در تاریکی محو می شوند. ذهن شما آشفته است و فقط احساس شکار شدن باقی می ماند. باید فرار کنید.  The Dark Descent شما را با سر به دنیایی خطرناک می‌اندازد که خطر می‌تواند پشت هر گوشه‌ای کمین کند. تنها وسیله دفاعی شما پنهان شدن ، دویدن یا استفاده از عقل است. آیا آنچه لازم است برای زنده ماندن کافی است؟

سال 1899 است صنعتگر ثروتمند اسوالد ماندوس در تختخواب خود بیدار می‌شود ، تب او را غرق کرده و آرزوهای یک موتور تاریک و جهنمی را طاقت فرسا دارد. شکنجه شده توسط چشم اندازهای یک سفر فاجعه بار به مکزیک ، شکسته از رویاهای ناکام یک شهر صنعتی ، غرق در احساس گناه و بیماری گرمسیری ، او را به کابوسی می‌برد. خانه ساکت است ، زمین زیر او به اراده برخی ماشین های جهنمی می لرزد: تنها چیزی که می‌داند این است که فرزندانش در معرض خطر جدی قرار دارند و نجات آنها بر عهده او است…

تریلر:

سخت‌افزار پیشنهادی

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Core i5 2.6 GHz
Graphics: 1024 MB VRAM
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 5 GB HDD
Operating system: Windows Vista/7/8

Amnesia Videogame Collection (2010-2013), 2.86GB
ElAmigos release, unprotected games (serial or crack is not necessary).

بازی Amnesia Videogame Collection (2010-2013) نسخه El-Amigos.

بازی به کرک نیاز ندارد..

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها