Tacoma

Tacoma یک بازی ویدئویی ماجراجویی توسط Fullbright است که در سال 2017 برای ویندوز ، macOS ، لینوکس و ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شد. این بازی پس از انتشار به طور کلی نظرات مثبتی دریافت کرد اما تعداد فروش آن کمتر از Gone Home ، Fullbright است.
Tacoma یک بازی اکتشافی است که در یک ایستگاه فضایی به ظاهر خالی در سال 2088 قرار دارد.
شخصیت بازیکن Amitjyoti “Amy” Ferrier (سارا گریسون) توسط Venturis منصوب شده است که وارد ایستگاه متروکه تاکوما شود ، داده های AI را از هر بخش خود بازیابی کند و ماژول پردازش فیزیکی (“نرم افزار”) ODIN ، AI ایستگاه را بازیابی کند. وقتی ایمی در ایستگاه کاوش می‌کند ، می‌تواند وقایع موجود در ایستگاه را با استفاده از سیستم واقعیت افزوده آن تقسیم کند.

سه روز قبل ، ایستگاه تحت تأثیر برخورد شهاب سنگ با مخازن اکسیژن و مجموعه ارتباطات تاکوما قرار گرفت و باعث شد ایستگاه اکسیژن برای 50 ساعت و همچنین هر وسیله ارسال سیگنال اضطراب را از دست بدهد. E.V. و کلایو داوطلبانه وارد غلاف‌های برودتی شد تا اکسیژن رسانی باقیمانده را افزایش دهد و پس از آن که اندرو پس از استفاده از جلبک ها در ایستگاه برای افزایش بیشتر اکسیژن ، به دنبال او آمد. خدمه باقیمانده تصمیم گرفتند که زمان باقیمانده را با روشی هوشمندانه در یک هواپیمای بدون سرنشین خودکار صرف کنند تا مانند غلاف فرار عمل کند تا خدمه بتوانند به ماه نزدیک فرار کنند. با نزدیک شدن مراحل تکمیل هیئت منصفه ، هواپیمای بدون سرنشین ناگهان منفجر می‌شود و ناتالی و برت را مجروح می کند و …

دانلود بازی مهمایی و علمی‌تخیلی Tacoma از گیمینگ پرشیا.

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i7 2.9 GHz
Graphics: 2 GB GeForce 770 GTX
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 2 GB HDD
Operating system: Windows 7 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel i5 1.9 GHz
Graphics: Intel HD
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 2 GB HDD
Operating system: Windows 7 64-bit

تصاویر:

تریلر:

Tacoma (2017), 1.85GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated till 08.05.2018. Change language in game options.

بازی Tacoma (2017) نسخه El-Amigos به همراه آپدیت.

کرک به وسیله Codex.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها