State of Mind

State of Mind یک بازی ماجراجویی گرافیکی 2018 است که توسط Daedalic Entertainment توسعه و منتشر شده است. یک داستان سایبرپانک که در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد ، بازی به بررسی مضامین فرا انسانی می پردازد.  این بازی در آگوست 2018 برای ویندوز ، لینوکس ، پلی استیشن 4 ، نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان منتشر شد. پس از انتشار ، نظرات مختلفی را دریافت کرد.
State of Mind در سال 2048 در برلین آغاز می‌شود و حول محور ریچارد نولان ، روزنامه نگار است که پس از انفجار در بیمارستان بیدار می‌شود و می فهمد خانواده اش در هیچ جایی وجود ندارند. نولان به زودی متوجه می شود که جهان تغییر کرده و فناوری در حال تسخیر است. این بازی بر تأثیر هوش مصنوعی و فناوری بر انسان و همچنین سازگاری با اینکه هوش مصنوعی فوق العاده چگونه می تواند با رفتار انسان سازگار باشد متمرکز است. صداپیشگی شخصیت اصلی بازی ، ریچارد نولان است که توسط داگ کاکل انجام می‌شود که شهرت وی به دلیل صداپیشگی گرالت ریویا در سری بازی های ویدیویی The Witcher است.

برلین ، 2048 – جهان در آستانه فروپاشی است. کمبود منابع ، بیماری های ناشی از آلودگی هوا و آب ، جنایات در حال افزایش ، جنگ. دولت‌ها و شرکت‌ها از طریق پیشرفت فناوری قول های درمانی می‌دهند. هواپیماهای بدون سرنشین و ربات های انسان نما در بخش دولتی جایگزین انسان می‌شوند ، همه چیز به هم پیوسته است ، نظارت به همه جاسرایت پیدا کرده است.

ریچارد نولان یکی از معدود روزنامه نگاران است که صریحاً از این پیشرفت انتقاد می‌کند. وقتی وی پس از انفجار در بیمارستان از خواب بیدار شد و دریافت که همسر و پسرش به طرز مرموزی ناپدید شده اند ، ریچارد متوجه می شود: او و خانواده اش در طوفان ایده های رقابتی که مربوط به نجات بشریت بین واقعیت dystopian و مدینه فاضله دیجیتال است ، چیزی فراتر از نظاره گر بوده اند. در عوض ، آنها خود را در مرکز آن می‌یابند.

این درام داخلی هیجان انگیزی درباره یک توطئه جهانی تبدیل می‌شود ، که هدف اصلی آن تعیین سرنوشت بشریت است: آیا یک آرمانشهر دیجیتال کامل می تواند پاسخ باشد؟ بهشتی مجازی که تحت تأثیر نیازها و دعواهای مادی قرار نگرفته است؟ آیا یک هوش مصنوعی فوق العاده می تواند ناجی ما باشد؟

بازی ماجراجویی و سایبرپانک State of Mind قابل دانلود از گیمینگ پرشیا.

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Quad Core 3.0 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 750 Ti
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 6 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Dual Core 2.8 GHz
Graphics: 1 GB GeForce GTX 560
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 6 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10

تصاویر:

تریلر:

State of Mind (2018), 5.12GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary).

Updated to version 1.2 (25.10.2018).
Change language in game options.

بازی State of Mind (2018) نسخه El-Amigos به همراه آپدیت.

این بازی نیازمند کرک نیست.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها