Star Ocean The Last Hope 4K and Full HD Remaster

Star Ocean: The Last Hope یک بازی ویدئویی اکشن نقش آفرینی است که توسط tri-Ace ساخته شده و توسط Square Enix برای Xbox 360 منتشر شده و چهارمین قسمت از سری Star Ocean است. فامیتسو نشان داد که سیستم نبرد دارای چهار عضو حزب بود و بیشتر تیم محور بود. این بازی همچنین بیشتر از عناوین گذشته با توانایی کنترل کشتی خود شما دارای تأکید علمی-تخیلی است. این کشتی کاملا بزرگ است و قادر است حداقل در 5 سیاره یا سایر مقصدهای فضایی به زمین بنشیند. بازیکنان می توانند از طریق “اقیانوس ستاره” سفر کنند ، و از روی سیارات می پرند. این بازی چند قرن قبل از اقیانوس ستاره ای اصلی اتفاق می افتد و حول Edge و خدمه اش در حال مبارزه با تهدید مرموزی به نام “Grigori” است.

یک نسخه بین المللی از بازی توسط Square Enix برای پلی استیشن 3 در فوریه 2010 منتشر شد. این بازی که به طور رسمی با نام Star Ocean: The Last Hope International شناخته می شود ، شامل صدای ژاپنی و انگلیسی و همچنین محتوای جدیدی است که منحصر به فرد آن است.

نسخه بازسازی شده با عنوان Star Ocean: The Last Hope – 4K & Full HD Remaster برای مایکروسافت ویندوز و پلی استیشن 4 در نوامبر 2017 منتشر شد.

اج ماوریک یکی از اعضای نیروی شناسایی فضایی (SRF) است. او به همراه دوست دوران کودکی ریمی سایونجی ، اولین سفر میان ستاره ای را که بشر برای کشف سایر جهانهای مهمان نواز و احتمالاً خانه دیگری برای بشریت انجام می دهد ، آغاز می کند. بهترین دوست اج ، کرو آلمدیو ، یک کاپیتان در SRF است و همچنین به عنوان مأموریت منصوب می شود. با عزیمت از پایگاه Lunar ، ریمی و اج به عنوان اعضای خدمه در “Calnus” منصوب می شوند ، در حالی که کرو فرمانده “Aquila” است. اندکی پس از پرتاب ، کشتی ها به فضای بیش از حد تغییر مکان می دهند. با این وجود ، در میانه مسیر یک شهاب سنگ باران وجود دارد و همه کشتی ها ، به جز Aquila ، در سیاره Aeos فرود می آیند. کاپیتان کالنوس ، گرافتون ، اج و ریمی را به کاوش در این سیاره و جستجوی کشتی های دیگر واگذار می کند. هنگام جستجو ، این دو نفر یک کشتی SRF سرنگون شده و یک خدمه در حال مرگ را کشف می کنند. وی به این دو نفر در مورد ترکش شهاب سنگی که تیمش جمع کرده هشدار می دهد و می گوید که به دلیل آن مجبور شد تیمش را بکشد. اندکی بعد ، یک هیولای بزرگ تحقق می یابد. آنها با کمک یک مرد ناشناس موجود را شکست می دهند. این مرد خود را به عنوان Faize Sheifa Beleth ، یک پیرمرد و متحد زمین معرفی می کند. این سه نفر به کالنوس برمی گردند ، جایی که پایگاه بزرگی توسط الداریان ساخته شده است. مشخص شده است که الداریان و زمین برای چندین سال متحد بوده اند و الدریان در حقیقت فناوری سفر بین ستاره ای را به زمین داده اند. با تمیز کردن بسیاری ، کاپیتان گرافتون فرمانده کشتی خود را به Edge می دهد ، در حالی که Reimi و Faize او را همراهی می کنند. با یک کالنوس تعمیر شده ، این سه نفر به سمت بیرون حرکت می کنند.

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i5-4670 3.4 GHz / AMD A10-7850K 3.7 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
Memory: 6 GB RAM
Disk space: 14 GB HDD
Operating system: Windows 7/8.1/10 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD A8-6500 3.5 GHz
Graphics: 512 MB GeForce GT 630 / Radeon R7 250
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 14 GB HDD
Operating system: Windows 7 64-bit

تصاویر:

تریلر(یوتیوب):

Star Ocean The Last Hope 4K and Full HD Remaster (2017), 13.42GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by CPY)

Updated to the latest version (27.01.2018)

Installation time with 4 threads CPU and normal HDD – 6 minutes.
Movies with low quality were replaced with high quality equivalents (all types of movies with high 4K quality only).

بازی Star Ocean The Last Hope 4K and Full HD Remaster (2017) نسخه El-Amigos آپدیت شده به آخرین ورژن.

کرک به وسیله CPY.

زمان نصب با پردازنده چهار هسته‌ای: HDD 6 minutes

لینک دانلود مستقیم(تمام پارت‌ها یکجا به وسیله تورنت):

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها