ReCore: Definitive Edition

ReCore یک بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی و پلتفرم است که توسط Comcept و Armature Studio و با کمک Asobo Studio ساخته شده و توسط Microsoft Studios برای Windows و Xbox One منتشر شده است. این بازی در سپتامبر 2016 در سراسر جهان منتشر شد و در آگوست 2017 دوباره عرضه شد.

داستان ، ژول آدامز ، یکی از اولین داوطلبان مستعمره مدینه فاضله Far Eden را دنبال می‌کند که پس از قرن ها در خواب کریو از خواب بیدار می‌شود و می‌فهمد که هیچ چیز طبق برنامه پیش نرفته است. ژول با سه ماشین رباتیک خود که  ، در سراسر Eden دور می زند تا رازهای این ماموریت ناموفق را کشف کند. دنیای باز Far Eden در معرض اکتشاف و جمع آوری منابع است. سلاح های ژول برای وارد آوردن آسیب به مجموعه خاصی از دشمنان کدگذاری شده و مانند دیگر همراهان وی نیز قابل ارتقا هستند. هسته های اصلی از او در نبرد و حل معما پشتیبانی می‌کنند.
ReCore تقریباً 200 سال در آینده تنظیم شده است. در اوایل دهه 2020 ، بیماری به نام “طاعون شیطانی گرد و غبار” شروع به فریب دادن زمین کرد. سازمانی به نام Mandate تلاش های جهانی را برای مبارزه با این بیماری هدایت کرد. با غیرقابل سکونت شدن زمین ، مأموریت چندین مأموریت را به یک سیاره جدید موسوم به Far Eden آغاز کرد. در نزدیکی سال‌های نوری در دهه های اول قرن بیست و یکم Eden دور کشف شد. چندین هزار هسته اصلی برای ساخت تاسیسات پردازش جوی در Far Eden فرستاده شدند و اولین گروه استعمارگران اعزام شدند. استعمارگران قرار بود 200 سال در خواب کریو به خواب زمستانی بروند در حالی که روند اصلاح شکل به پایان رسید. در این دوره ، بسیاری از استعمارگران ناپدید شدند ، و هسته های اصلی فاسد شدند…

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i5 4690 3.9 GHz
Graphics: 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9
Memory: 16 GB RAM
Disk space: 14 GB HDD
Operating system: Windows 10

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core i5 4460 2.70 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R7
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 14 GB HDD
Operating system: Windows 10

تصاویر:

بررسی Gamespot:

ReCore: Definitive Edition (2016), 12.57GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or Ali213).

Updated till 14.09.2018.

This release comes from Steam and it works under Windows 7/8/10.

بازی ReCore: Definitive Edition (2016)نسخه El-Amigos آپدیت شده تا سال 2018.

کرک به وسیله Codex یا Ali213.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

FAQ

ReCore یک بازی اکشن ماجراجویی است که در سال 2016 عرضه شد, میانگین زمان برای پشت سر گذاشتن 20 مرحله از بازی حدود 8 ساعت است.

منبع:trueachievments.com

بازی‌ها را می‌توانید با سرعت بالا از وب‌سایت gamingpersia.ir دانلود کنید, نسخه‌های El-Amigos اتوکرک هستند و نیازی به کرک دستی ندارند. در اکثر مواقع بازی شامل آپدیت و دی‌ال‌سی است.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها