Pillars of Eternity II: Deadfire Deluxe Edition

Pillars of Eternity II: Deadfire یک بازی ویدیویی نقش آفرینی است که توسط Obsidian Entertainment ساخته و توسط Versus Evil منتشر شده است. این دنباله Pillars of Eternity 2015 است و برای ویندوز ، لینوکس ، macOS در ماه مه 2018 و برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در ژانویه 2020 منتشر شد. بعدا برای Nintendo Switch نیز عرضه خواهد شد.
Deadfire دنباله مستقیم فیلم Pillars of Eternity است که در دنیای Eora اتفاق می افتد. همانند بازی اول ، بازیکن نقش “دیده بان” را بر عهده می‌گیرد ، شخصیتی با توانایی نگاه کردن به روح دیگران و خواندن خاطرات آن‌ها ، و همچنین خاطرات زندگی گذشته آن‌ها.

داستان پنج سال پس از وقایع بازی اول آغاز می‌شود. Eothas ، خدای نور و تولد دوباره که اعتقاد بر این بود مرده است ، از اولین بازی در زیر سنگر بازیکن Caed Nua بیدار می‌شود. بیداری Eothas بسیار خشن است ، و او Caed Nua را نابود می‌کند ، در حالی که روح مردم منطقه را تخلیه ‌کند. دیده بان به همین ترتیب یک قطعه از روح خود را در هنگام حمله پاره می‌کند ، اما به سختی می‌تواند به زندگی بچسبد. در این حالت تقریباً مرده ، Berath ، خدای مرگ با او تماس می‌گیرد ، وی پیشنهاد می‌کند روح خود را در ازای موافقت با اعلام این که منادی برات شود ، احیا کند و وظیفه تعقیب Eothas را برای کشف آنچه که قصد دارد انجام دهد.برای شکار Eothas ناظر (و خدمه اش) را از طریق کشتی به مجمع الجزایر Deadfire می‌رساند ، جایی که آنها باید سعی کنند به دنبال پاسخ باشند – پاسخهایی که می تواند انسانها و خدایان را به هرج و مرج بکشاند. اقدامات و تصمیمات بازیکن در بازی اول ، عناصر داستانی خاصی از Deadfire را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

دانلود بازی نقش‌آفرینی و آرپی‌جی Pillars of Eternity II از گیمینگ پرشیا.

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD Phenom II X6 1100T 3.3 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 960
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 15 GB HDD
Operating system: Windows 10 64-bit

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD Phenom II X3 B73 2.8 GHz
Graphics: 1 GB GeForce 9600 GT / Radeon HD 4850
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 15 GB HDD
Operating system: Windows Vista 64-bit

تصاویر:

تریلر:

Pillars of Eternity II Deadfire Deluxe Edition (2018), 14.88GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Updated to version 5.0.0.0040 (08.05.2019).

Installation time with 4 threads CPU and normal HDD – 8 minutes.

بازی Pillars of Eternity II Deadfire Deluxe Edition (2018) نسخه El-Amigos به همراه آپدیت و DLC.

کرک به وسیله Codex.

زمان نصب شدن با سی‌پی‌یو 4 هسته‌ای و هارد معمولی: 8 دقیقه

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

DLC list: The Forgotten Sanctum, Seeker Slayer Survivor, Beast of Winter, Deck of Many Things, Scalawag Pack, Beard and Hair Pack, Rum Runner’s Pack, Explorer’s Pack, Critical Role Pack, Gaun’s Pledge, Pre-Order Bonus, Season Pass, Scavenger Hunt Scavenger’s Lantern, Scavenger Hunt Grog, Scavenger Hunt Stinky Pete, Scavenger Hunt Cinder Bombs, Scavenger Hunt Golden Ring, Scavenger Hunt Cloak of Berath, Scavenger Hunt Cannons, Scavenger Hunt Captain’s Banquet, Scavenger Hunt Sails of Berath, Scavenger Hunt Cutthroat Cosmo, Soundtrack (mp3), Map of the Deadfire.

FAQ

Pillars of Eternity II دنباله مستقیم قسمت اول است و بازی کردن آن می‌تواند موجب لذت‌بخش‌تر شدن نسخه دوم شود. اما لزومی به این کار نیست و حتی می‌توانید این کار را برعکس انجام دهید.

نسخه Deluxe Edition شامل DLCهای متعدد, Soundtrack , Map و همچنین آپدیت است.

حامیان وب‌سایت قادر به ارسال درخواست برای قرار گرفتن بازی خواهند بود.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها