Lost Planet

Lost Planet یک سری بازی ویدیویی از شوترهای سوم شخص است که توسط Capcom منتشر شده است. این مجموعه تعدادی شخصیت اصلی را در E.D.N III دنبال می‌کند ، سیاره ای که در مرحله عصر یخبندان قرار دارد ، زیرا آنها زنده می‌مانند و با محیط زیست ، موجودات مختلف بیگانه و کسانی که قصد استعمار کره زمین را دارند ، می‌جنگند.

این قسمت از سه قسمت اصلی تشکیل شده است: Lost Planet: Extreme Condition (2006) ، Lost Planet 2 (2010) و Lost Planet 3 (2013) و اسپین آف با عنوان E.X. Troopers (2012). در حالی که Capcom برنامه Lost Planet ، Lost Planet 2 و E.X را توسعه داد. Troopers Internali ، Spark Unlimite به عنوان یک توسعه دهنده خارجی برای Lost Planet 3 به کار گرفته شدند.

از 31 دسامبر 2019 ، سری بازی ها 6.2 میلیون واحد در سراسر جهان فروخته اند.  کپکام برای اولین بار Lost Planet را در 10 دسامبر 2005 در یک کنفرانس مطبوعاتی معرفی کرد که جون تاکهوچی را به عنوان تهیه کننده و مدیر اجرایی ، کنجی اوگورو را به عنوان طراح و شین کوروساوا را به عنوان فردی که که داستان اصلی را نوشت. در این کنفرانس ، کپکام اعلام کرد که آنها سنت پایه گذاری شخصیت اصلی بازی خود را پس از یک شخص واقعی دنبال می‌کنند. کپکام تصمیم گرفت شخصیت اصلی وین را بعد از ستاره مشهور کره ای ، بیونگ هون لی پایه گذاری کند.  Capcom برای به دست آوردن ذات کامل لی ، از برنامه‌ای به نام Face Robot استفاده کرد. این به کپکام اجازه می داد تا از عبارات اساسی لی استفاده کند و آنها را به وین در بازی ترجمه کند. کپکام لی را در لباسهای تفریحی وینز به تن کرد و سپس اسکن کامل بدن را انجام داد تا لی را با استفاده از عملکردی به نام GATOR به وین بررسی کند. اما توسعه دهندگان به جای استفاده از لی برای انیمیشن های شخصیت ، این کار را به صورت دستی انجام دادند.یکی از محورهای اصلی Lost Planet ساخت بازی ای بود که بتواند در هر دو کشور آمریکای شمالی و ژاپن یک موفقیت تجاری باشد.

توسعه‌دهنده: Spark Unlimited

منتشرکننده: Capcom

27 August 2013 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, Italian, German, Spanish

ژانر: اکشن, علمی-تخیلی, فضا, TPP, سیاره گمشده

سیستم مورد نیاز

Processor: Core i5 2.7 GHz
Graphics: 1 GB VRAM
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 15 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

تصاویر:

تریلر:

Lost Planet 3 Complete (2013), 14.24GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM)

Updated till 17.07.2014 (Update 5)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

Included DLC: Hi-Res Movies V2, Map Pack 1 & 2 & 3, Punisher Pack, Assault Pack, Freedom Fighter Pack, Survival Pack

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها