Lords of Fallen

Lords of the Fallen یک بازی ویدیویی اکشن نقش آفرینی است که توسط Deck13 Interactive و CI Games ساخته شده است. در اکتبر 2014 برای پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز عرضه شد.

بازیکنان در محیط های مرموز و بزرگ به هم پیوسته سفر می‌کنند ، با دشمنان وحشی ، بد شکل ، از جمله کارفرمایان ، با استفاده از سلاح های سنگین مانند تبرها و چکش ها می‌جنگند. بازیکنان هارکین را هنگامی که به مأموریتی اعزام می شود کنترل می‌کنند تا جلوی نیروهای اهریمنی مرموز یک خدای قدرتمند را بگیرند زیرا آنها پس از تخت سلطنت به جهان حمله می‌کنند تا آن را پس بگیرند. Lords of the Fallen یک بازی نقش آفرینی اکشن سوم شخص است که شامل یک روش تاکتیکی آهسته برای گیم پلی مبارزات نزدیک ، با دشمنان و مکان های دشوار برای غلبه بر آنها است.بازیکن نقش Harkyn را به عهده می گیرد ، که از همان ابتدا می توان از طیف وسیعی از طبقات مختلف ، متناسب با سبک های جنگی مورد نظر بازیکن ، هرکدام دارای تخصص های خاص خود در سلاح ها ، زره ها ، طلسم ها و توانایی های خاص باشند. کلاس بر اساس دو انتخاب اصلی از سه نوع جادو تعیین می‌شود. نزاع ، فریب و آرامش ، و به دنبال آن انتخاب دوم از سه مجموعه مختلف زره پوش. جنگجو ، سرکش ، و روحانی. ترکیبات مختلف هر دو گزینه به بازیکن اجازه می‌دهد تا از ابتدا نحوه بازی با Harkyn را انتخاب کند. با مجموعه ها ، جنگجو از زره و سلاح های سنگین و در عین حال قوی استفاده می‌کند ، سرکش بسیار سبک تر و سریعتر است ، و روحانی از ستادها و زره پوشهایی استفاده می‌کند که استفاده از طلسم را پشتیبانی می‌کند. جادو به تنوع هر کلاس می‌افزاید. به عنوان مثال ، یک مجموعه جنگجو همراه با جادوی درگیری یک جنگجوی خالص با قدرت و نشاط بالا را ایجاد می کند ، در حالی که یک مجموعه جنگجو همچنین می تواند با جادوی تسکین ترکیب شود و یک کلاس پالادین ایجاد کند که آنقدرها قوی نیست اما می تواند در استفاده از طلسم در اوایل دوره تخصص داشته باشد بازی همانطور که بازیکن در بازی پیشرفت می کند و دشمنان را شکست می دهد ، می توان برای ارتقا gained مهارت های Harkyn و باز کردن قفل طلسم های جدید برای استفاده در جنگ ، تجربه به دست آورد و هزینه کرد.

توسعه‌دهنده: CI Games / City Interactive

منتشرکننده: Bandai Namco Entertainment

28 October 2014 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, German

ژانر: آرپی‌جی, ماجراجویی,فانتزی, TPP

سیستم مورد نیاز

Processor: Core i7 2.5 GHz
Graphics: 1 GB VRAM
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 7 GB HDD
Operating system: Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8 64-bit

تصاویر:

تریلر:

Lords of the Fallen Game of the Year Edition (2014), 6.99GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary)

Updated to version 1.6

این بازی نیازمند کرک نیست.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(تورنت)

دانلود از گوگل درایو:

Included DLC: Monk Decipher, Demonic Weapon Pack, The Foundation Boost, The Arcane Boost, Lion Heart Pack, Ancient Labyrinth

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها