Kingdoms of Amalur: Reckoning

Kingdoms of Amalur: Reckoning یک بازی ویدیویی اکشن و نقش آفرینی در سال 2012 برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 است که توسط Big Huge Games و 38 Studios ساخته شده است ، که همچنین بازی را با Electronic Arts منتشر کرده است. این تنها بازی بود که قبل از اعلام ورشکستگی توسط 38 استودیو منتشر شد.

Ken Rolston طراح اجرایی بازی بود. R. A. Salvatore جهان بازی و آداب و رسوم را ایجاد کرد ، با تاد مک فارلین که روی کارهای هنری کار می کرد و Grant Kirkhope امتیاز موسیقی را ایجاد کرد. این بازی در سال 2012 منتشر شد

در 6 سپتامبر 2018 ، حقوق این مجموعه توسط THQ Nordic خریداری شد که Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning ، بازسازی کننده بازی را در 8 سپتامبر 2020 برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر کرد . پادشاهی های آمالور دارای پنج منطقه مجزا ، چهار نژاد قابل بازی و سه درخت کلاس با 22 توانایی در هر درخت است. چهار مسابقه قابل بازی Almain (انسانهای متمدن) ، Dokkalfar (الف های تاریک) ، Ljosalfar (الف های سبک) و Varani (انسانهای عشایری) هستند.  بازیکن شروع به کار “Fateless” می کند ، اما می‌تواند پس از آن یک کلاس از بین سه موجود در بازی انتخاب کنید که به آنها Might ، Finesse و Sorcery گفته می‌شود. آنها به ترتیب با کلاسهای جنگنده ، سرکش و افسون مطابقت دارند. همانطور که بازیکن می‌جنگد و تجربه کسب می‌کند ، قفل سطح اضافی باز می‌شود. با هر سطح کسب شده ، بازیکن سه امتیاز توانایی کسب می‌کند که می تواند در سیستم درخت مهارت سرمایه گذاری شود تا 22 توانایی را باز کند یا تقویت کند ، یا به یکی از درختان دیگر امتیاز دهد. با تکمیل تلاش های Faction و سرمایه گذاری امتیاز توانایی در مقادیر مشخص در حداقل ترکیبات در درختان مختلف مهارت ، بازیکن همچنین می تواند “سرنوشت” های مختلف را باز کند ، که باعث می شود بازیکنان امتیاز مثبت کسب کنند.

توسعه‌دهنده: 38 Studios / Big Huge Games

منتشرکننده: Electronic Arts Inc.

7 February 2012 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, German

ژانر: آرپی‌جی, اکشن, پادشاهی آمالور, TPP, فانتزی

سیستم مورد نیاز

Processor: Quad Core i5 2.4 GHz
Graphics: 1 GB VRAM
Memory: 3 GB RAM
Disk space: 14 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

تصاویر:

تریلر:

Kingdoms of Amalur: Reckoning Complete (2012), 13.51GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow or Reloaded)

Updated to version 1.0.0.2 (11.02.2012)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

Included DLC: Legend of Dead Kel, Teeth of Naros, Weapons & Armor Bundle

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها