INFRA: Complete Edition

Infra (سبک INFRA) یک بازی ویدیویی ماجراجویی اول شخص است که توسط Loiste Interactive ساخته شده است. این بازی در چندین قسمت توسعه یافته است که قسمت اول آن در 15 ژانویه 2016 منتشر شد. قسمت دوم به عنوان یک به روزرسانی رایگان در سپتامبر منتشر شد 24 ، 2016. قسمت سوم و آخر به صورت بروزرسانی رایگان در تاریخ 27 سپتامبر 2017 منتشر شد.
بازیکن به عنوان یک مهندس سازه وظیفه بازرسی از زیرساخت ها را در شهر استالبورگ اسکاندیناوی و اطراف آن دارد. پخش کننده فقط به یک دوربین مجهز است که برای عکسبرداری از آسیب های ساختاری و یک چراغ قوه استفاده می شود. اگرچه گرفتن عکس اختیاری است ، اما بر پایان بازی تأثیر می گذارد.
گیم پلی در درجه اول شامل حل معما برای پیشرفت در هر محیط و عکسبرداری از هرگونه آسیب یا اسناد مربوطه است که در طول مسیر کشف شده است. در طول این اکتشاف ، بازیکن با موقعیت های بالقوه کشنده ای (مانند ریزش سنگ یا آب برقی) روبرو خواهد شد که با شروع خرابی زیرساخت های شهر ، این وضعیت خطرناک تر می شود.
برخی از معماها ، مانند انتخاب تعمیر کامل تأسیسات ، اختیاری هستند و می توانند با هزینه فرصت های از دست رفته عکس کنار گذاشته شوند. برای تکمیل بازی ، بازیکن باید بسیاری از معماهای مکانیکی و الکتریکی را حل کند و برای نجات زندگی یا نجات شهر انتخاب کند. Infra در شهر خیالی استالبورگ ، جایی در مجاورت دریای بالتیک قرار دارد که اخیراً از آن رسوایی فساد ظهور کرده است. نوازنده ، مارککو سیلتانن ، یک تحلیلگر و مهندس سازه است.  وی وظیفه بررسی سد دره چکش را دارد و در می یابد که زیرساخت ها در وضعیت نامناسبی قرار دارند. او خیلی زود به طور تصادفی باعث ریزش تونل های آب می شود و در زیر زمین گیر می کند. در طول راه ، او شروع به کشف شواهدی از توطئه بین بزرگان تجارت شهر می کند که در نهایت منجر به خرابی بسیاری از زیرساخت ها می شود. مارکو از زیر زمین فرار می کند. رئیس او ، پل ، او را به محل تصفیه آب Pitheath هدایت می کند تا سطح فشار آب از تونل های فروریخته را بررسی کند. او متوجه می شود که جریان آب متوقف شده است و از طریق تونل های مترو به دفتر می رود. با این حال ، زیرساخت های بیشتر در حال فروپاشی سفر او قطع می شود. به دلیل انسداد تونل آب ، فشار زیادی به سد متروکه وارد می شود و باعث ترکیدن آن می شود. تا زمان بازگشت او به شهر ، بیشتر نیروگاه ها از کار افتاده و شهر سیل زده است. وی با همکاران خود که پیش بینی خسارت سیل به نیروگاه هسته ای بلک راک می روند دیدار می کند. آنها دریافتند که راکتور در معرض خطر ذوب شدن است. بازیکن باید سریعاً یک معامله نهایی را حل کند ، یا با خاموش کردن راکتور با موفقیت و نجات شهر ، یا نتواند مانع از سقوط شود. نتیجه بازی به تعداد تصاویر گرفته شده بستگی دارد.

توسعه‌دهنده: Loiste Interactive

16 January 2016 :زمان انتشار

آوا/صدا: English

ژانر: ماجراجویی , المان‌های منطق, FPP, اینفرا, Indie

سیستم مورد نیاز

Processor: 2 GHz
Graphics: 512 MB VRAM
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 6 GB HDD
Operating system: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP

تصاویر:

تریلر(یوتیوب):

INFRA: Complete Edition (2016), 5.54GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex)

Updated to version 3.3.0 (24.04.2018)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها