Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Complete Edition

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier یک بازی ویدیویی شوتر تاکتیکی شخص سوم است که توسط Ubisoft برای پلی استیشن 3 ، ایکس باکس 360 و مایکروسافت ویندوز تولید و منتشر شده است. در ماه می و ژوئن 2012 عرضه شد.بازی Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier اعلام شد که توسط Ubisoft در تاریخ 22 ژانویه 2009 در حال توسعه است. بازی از آینده نگران سری Ghost Recon برخوردار است. این سری دارای مکان‌هایی مانند بولیوی ، زامبیا ، نیجریه ، پاکستان ، روسیه و نروژ است.این بازی یک شوتر سوم شخص مبتنی بر استتار محسوب می‌شود. کشیدن ماشه سمت چپ باعث بزرگنمایی نمای بالای شانه می شود و هدف گیری دقیق تری را امکان پذیر می‌کند. با کلیک بر روی آنالوگ سمت راست ، بازی به یک دوربین اول شخص تبدیل می‌شود که به بازیکن امکان می دهد از مناظر آهنی نگاه کند.  هنگام پوشاندن ، بازیکنان می‌توانند با شلیک مسلسل سرکوب شوند ، که این امر باعث تنگ شدن و تکان دادن میدان دید بازیکن می شود ، و پاسخ دادن به آن را دشوار می‌کند.

یک ویژگی جدید در این مجموعه استتار تطبیقی است ،که به گوست‌ها اجازه می دهد تا حدی نامرئی شوند. در بازی توضیح داده شده است که قدرت پردازش هنوز برای استتار با حرکات سریع وجود ندارد ، بنابراین فقط وقتی بازیکن به آرامی حرکت می کند فعال است. هنگام خم شدن بازیکن به طور خودکار فعال می شود و هنگام دویدن ، شلیک یا آسیب دیدن از بین می رود.

در حین انجام انفجارها ، بازیکن می تواند با علامت گذاری تا چهار هدف را در اولویت قرار دهد ، اعضای تیم بر روی آن تمرکز می‌کنند. خارج از آتش بازی ، نشانه گذاری اهداف برای یک حذف همزمان آماده می‌شود ، تا زمانی که دشمن هنوز از حضور تیم بی خبر باشد.  این مکانیک به عنوان “Sync Shot” یاد می شود. به بازیکن نمادهایی نشان داده می شود که نشان می‌دهد هنگامی که هم تیمی ها به موقعیت خود منتقل شده و اهداف مشخص شده را هدف قرار می دهند. اگر بازیکن حداکثر سه هدف را نشان دهد ، بازیکن می تواند به آنها دستور شلیک بدهد ، یا خودش را به سمت یکی از اهداف سوق دهد و شلیک کند و …

توسعه‌دهنده: Ubisoft

26 June 2012 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, Italian, German, Spanish

ژانر: اکشن, شوتر ,کینکت, TPP, گوست ریکان, FPS, تاکتیکال

سیستم مورد نیاز

Processor: Quad Core i5 2.6 GHz
Graphics: 1 GB VRAM
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 12 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

تصاویر:

تریلر:

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier Complete Edition (2012), 11.96GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow)

Updated to version 1.8 (25.05.2013)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

اگر این بازی رو دوست داشتید نظرتون رو زیر این پست بنویسید.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها