Dark Sector

Dark Sector یک بازی ویدیویی شوتر سوم شخص است که توسط Digital Extremes برای Xbox 360 ، PlayStation 3 و Windows ساخته شده است.

این بازی در کشور خیالی بلوک شرق لاسریا تنظیم شده است و شخصیت اصلی آن Hayden Tenno است ، یک “انسان پاک کننده” از نظر اخلاقی CIA. بازوی راست هیدن در حالی که سعی داشت عامل سرکش را به نام رابرت مزنر رهگیری کند ، به ویروس ساختگی تکنوسیت آلوده شده است ، که به او توانایی می‌دهد “Glaive” سه شاخه را به میل خود رشد دهد.

Dark Sector به دلیل طراحی بصری ، اصالت اکشن و گیم پلی مبتنی بر سلاح ، نقدهای متفاوتی دریافت کرد. بسیاری از منتقدان ، برای سبک مشابه بازی و داستان ، بازی را با Resident Evil 4 و Gears of War مقایسه کرده‌اند.

Dark Sector با نفوذ هایدن تنو به یک ترکیب گولاگ در لاسریا آغاز می‌شود. هایدن برای یافتن رابرت مزنر ، مرد مسئول ویران كردن لاسریا با ویروس Technocyte ، كاری در مقاومت دشمن انجام می‌دهد. هیدن پیش از مواجهه با یک شکل فلزی انسان نما به نام نمسیس ، کاشت  C4 را در سراسر ساختمان ادامه می‌دهد. هیدن پس از شلیک موشک به سمت نمسیس بیهوش می‌شود. ساعت‌ها بعد از خواب بیدار می‌شود ، هیدن خود را رو در رو با مزنر می‌بیند. در حالی که هایدن سعی در دستیابی به اسلحه خود دارد ، نمسیس ظاهر می‌شود و با شانه کتف راست خود ، ویروس تکنوسیت را به هایدن منتقل می کند. هیدن  C4 را که قبلاً تنظیم شده بود منفجر می‌کند و موفق به فرار می شود…

بازی Dark Sector هم اکنون در وب‌سایت گیمینگ پرشیا قرار گرفت, دانلود نسخه فشرده بازی با سرعت بالا.

سیستم مورد نیاز

Processor: Pentium 4 2.4 GHz
Graphics: 256 MB VRAM
Memory: 1 GB RAM
Disk space: 5 GB HDD
Operating system: Windows XP SP2/Vista

تصاویر:

تریلر:

Dark Sector (2009), 4.37GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary).

بازی Dark Sector (2009)

این بازی نیازمند کرک نیست.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها