Blades of Time Limited Edition

Blades of Time  یک بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی هک اند اسلش است که توسط Gaijin Entertainment ساخته شده و توسط Konami and Iceberg Interactive برای Microsoft Windows ، PlayStation 3 ، Xbox 360 و Mac OS X منتشر شده است.

آیومی ، اسلحه زرق و برق دار و شکارچی گنج با شمشیر ، در جستجوی ماجراهای جدید راهی یک جزیره باستانی می‌شود. این جزیره در عین غنیمت ، با جادوی هرج و مرج پر شده است ، و در عین حال محل زندگی هیولاهای تشنه خون است. Blades of Time با انبوهی از شخصیت های رنگارنگ ، جذابیت های بصری چشم نواز ، هزاران گنج و مهارت های مختلف جنگی برای تسلط ، برای گیمرها بسیار سرگرم کننده است.

 در نسخه انگلیسی ، شخصیت اصلی توسط Miranda Raison ابراز می شود. Blades of Time دارای توانایی به نام “Time Rewind” است ، که به بازیکن اجازه می‌دهد زمان را برگرداند و یک کلون تولید می‌کند که آخرین اقداماتی که قهرمان اصلی Ayumi انجام داده است را تکرار می کند  و در حل معماها و مبارزه با انبوهی از دشمنان حیاتی است.  این بازی همچنین از توانایی “Dash” برخوردار است که می تواند فوراً فاصله بین Ayumi و دشمنانش را ببندد و همچنین با استفاده از ویژگی های محیطی به سرعت سفر کند. آیومی می تواند بیش از 40 مجموعه مهارت ، از جمله حملات و ترکیبات ، و همچنین انواع قدرتمند و نظم و هرج و مرج را باز کند.  این بازی همچنین یک کمپین آنلاین و ویژگی های PvP را ارائه می‌دهد.

توسعه‌دهنده: Gaijin Entertainment

منتشرکننده: Konami

18 April 2012 :زمان انتشار

English, French, Italian, German, Spanish :آوا/صدا

ژانر:اکشن,ماجراجویی,هک اند اسلش, TPP

metacritic

63%

سیستم مورد نیاز

Processor: Quad Core i5 2 GHz
Graphics: 1 GB VRAM
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 3 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

تصاویر:

آیومی ، با اسلحه زرق و برق‌دار و شکارچی گنج با شمشیر ، در جستجوی ماجراهای جدید راهی یک جزیره باستانی می‌شود. این جزیره در حالی که  بسیار غنی است ، با جادوی هرج و مرج پر شده است ، و در عین حال محل زندگی هیولاهای تشنه خون است.

تریلر:

Blades of Time – Limited Edition (2012), 2.79GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded)

Updated to latest version (28.05.2013)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.

دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(یک جا از تورنت):

دانلود جداگانه پارت‌ها از گوگل درایو:

مشابه این بازی

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها