Xenoblade Chronicles X

Xenoblade Chronicles X یک بازی ویدئویی با نقش آفرینی اکشن جهان باز است که توسط Monolith Soft ساخته شده و توسط Nintendo برای کنسول Wii U منتشر شده است. Xenoblade Chronicles X بخشی از فرازمان‌های Xeno را تشکیل می دهد ، زیرا یک جانشین معنوی برای Xenoblade Chronicles است و هیچ ارتباط داستانی با عناوین قبلی Xeno ندارد. بازیکنان با حمل چندین عنصر گیم پلی از Xenoblade Chronicles ، با کاوش در سیاره جهان آزاد میرا ، تلاش های مختلفی را انجام می‌دهند و مناطق جدید را برای کشف و جمع آوری منابع از پنج قاره میرا باز می کنند.
Xenoblade Chronicles X با آغاز بشریت ، نسبت به نابودی قریب الوقوع آن در آتش متقابل بین دو نژاد بیگانه هشدار داده ، قوس های میان ستاره ای را برای فرار از زمین ساخته است. با این حال ، فقط چند تاول از تخریب فرار می‌کنند ، از جمله کشتی نهنگ سفید. دو سال پس از پرتاب ، نهنگ سفید مورد حمله قرار گرفته و به میرا منتقل می‌شود. در هنگام سقوط هواپیما ، لایفولد – وسیله ای که اکثریت استعمارگران انسانی را شامل می شود – از نهنگ سفید جدا شده است ، و لکه های نجات حاوی استعمارگران در سراسر میرا پراکنده شده‌اند. آواتار توسط یک جایگاه نجات توسط الما بیدار شده و به نیو لس آنجلس آورده شده است. در حالی که از فراموشی رنج می‌برد ، آواتار به BLADE می پیوندد ، و با Elma و Lin کار می‌کند تا تعداد بیشتری از زندگی را بازیابی کند و به دنبال Lifehold باشد. BLADE در طول ماموریت‌های خود در سراسر میرا ، با چندین نژاد بیگانه روبرو می‌شود و می‌فهمد که کسانی که به آنها حمله می‌کنند بخشی از ائتلاف Ganglion هستند ، اتحادی از نژادها به رهبری نژاد Ganglion ، که قصد نابودی بشریت را دارند.

توسعه‌دهنده: Monolith Soft

منتشرکننده: Nintendo

29 April 2015 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, Italian, German, Spanish

ژانر: آرپی‌جی, TPP, علمی-تخیلی, سندباکس, نینتندو, RPG

تصاویر:

تریلر:

Xenoblade Chronicles X (2015), 6.01GB
ElAmigos release. Updated to version 1.0.1E.

Instructions: install, play from desktop icon. Game works through Wii U Emulator (CEmu v1.11.4b)
Powerful PC with +8GB RAM and modern CPU/GPU are recommended to get stable 30 fps

این بازی نسخه PC ندارد و به وسیله Wii U Emulator اجرا می‌شود و برای اجرا به سیستم با حداقل رم 8 و سی‌پی‌یو و گرافیک بالارده نیاز است.

بازی‌های نسخه El-Amigos اتوکرک هستند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها