Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line یک بازی ویدیویی شوتر سوم شخص در سال 2012 است که توسط استودیوی آلمانی Yager Development ساخته شده و توسط 2K Games منتشر شده است. این در ژوئن 2012 در سطح بین المللی برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد. این بازی دهمین عنوان و همچنین یک بازسازی از سری Spec Ops است. در این بازی ، بازیکنان می‌توانند در پشت پوشش پنهان شوند و ضمن استفاده از انواع وسایل ، به دشمنان شلیک کنند. این بازی شامل حالت چند نفره آنلاین است که به طور جداگانه توسط Darkside Game Studios ساخته شده و به بازیکنان امکان می‌دهد هم در یک گیم پلی مشارکتی و هم رقابتی شرکت کنند. این بازیکن کاپیتان مارتین واکر را کنترل می‌کند ، که با یک تیم نخبه Delta Force در یک ماموریت مجدد به یک فاجعه دبی اعزام می شود. با پیشرفت داستان ، عقل واکر با شروع توهمات و درک آرام وحشت جنگ شروع به خراب شدن می‌کند.

Yager ساخت بازی را در سال 2007 آغاز کرد و از محیط و چارچوب داستان از رسانه های مختلف الهام گرفت ، از جمله رمان قلب تاریکی جوزف کنراد در سال 1899 و فیلم Apocalypse Now از سال 1979. این بازی به گونه ای طراحی شده بود که “از نظر جسمی مخالف” باشد ، باعث می‌شود بازیکنان افکار خود را در مورد درمان جنگ در یک بازی ویدئویی به عنوان سرگرمی زیر سوال ببرند ، و بازیکنان را موظف به تصمیم گیری های مختلف مبهم از نظر اخلاقی می‌کنند. بازی از تاخیرهای متعددی رنج برد و تیم سازنده از این زمان برای اصلاح داستان و افزایش سرعت گیم پلی استفاده کرد. موسیقی متن بازی ترکیبی از موسیقی مجاز و موسیقی اصیل است که توسط الیا کمیرال ساخته شده است.

منتقدان بازی های ویدیویی به طور کلی نظرات مثبتی را در مورد Spec Ops: The Line ارائه دادند. ستایش بر روایت و مضامین آن متمرکز بود ، در حالی که انتقادات به حالت چند نفره آنلاین و گیم پلی عمومی سوم شخص بود. Spec Ops: The Line یک شکست تجاری بود و توجه مورد توزیع کننده Take-Two Interactive را جلب نکرد ، اما برای چندین جایزه ویژه سال گذشته به خصوص برای داستانش اهدا و نامزد شد و مورد توجه قرار گرفت. Yager اعلام کرد که دنباله ای برای این بازی وجود نخواهد داشت. این بازی در امارات متحده عربی به دلیل به تصویر کشیدن دبی در حالت نابودی ممنوع شد.

توسعه‌دهنده: Yager Development

منتشرکننده: 2K Games

26 June 2012 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, Japanese

ژانر: اکشن, نبردهای مدرن, تاکتیکال, TPP, چندنفره, نظامی

سیستم مورد نیاز

Processor: Quad Core i5 2.4 GHz
Graphics: 512 MB VRAM
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 5 GB HDD
Operating system: Windows XP(SP3)/Vista/7

تصاویر:

تریلر:

pec Ops: The Line (2012), 5.07GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow/sam2k8)

Updated till 23.09.2012 (Update 2)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

اگر این بازی رو دوست داشتید نظرتون رو زیر این پست بنویسید.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها