Serious Sam 3: BFE

Serious Sam 3: BFE یک بازی ویدیویی تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی توسعه مستقل کرواسی Croteam ساخته شده و توسط Devolver Digital منتشر شده است. این بخشی از سری Serious Sam و پیش درآمد بازی ویدئویی 2001 ، Serious Sam است. این بازی در مصر قرن 22 ، در زمان حمله منتال به زمین اتفاق می‌افتد ، همانطور که در “اولین برخورد” اشاره شده است. این بازی دارای 16 نفره آنلاین و همچنین 4 نفره splitscreen حالت مبارزه است. این بازی برای اولین بار در تاریخ 22 نوامبر 2011 برای ویندوز منتشر شد. نسخه لینوکس بازی پس از تعداد زیادی درخواست شروع به کار کرد ، جایی که اولین به روزرسانی مربوط به لینوکس ، انتقال سرور اختصاصی بازی بود. با این حال ، خود بازی یک روز پس از افتتاح شعبه بتا برای “Steam for Linux” ، یعنی 20 دسامبر 2012 ، عرضه شد.

مانند عناوین قبلی این مجموعه ، Serious Sam 3: BFE شامل نبرد با انبوهی از دشمنان در محیط های کاملاً باز است. با این حال Serious Sam 3 نسبت به نسخه های قبلی خود خصوصاً در سطوح ابتدایی محیط بسته‌تری دارد. همچنین تعداد بیشتری دشمن وجود دارد که می‌توانند از راه دور به بازیکن حمله کنند.

بازیکن می تواند تعداد نامحدودی اسلحه از جمله مینی‌گان ، راکت‌انداز ، تفنگ حمله و توپ به همراه داشته باشد. در کل 13 سلاح وجود دارد که پنج سلاح آنها بارگیری مجدد دستی دارند. سلاح های جنگ نزدیک از بازی اول ، چاقو و اره برقی ، با یک پتک با سه حالت حمله (ضربه عمودی ، 180 دور و 360 دور کامل) جایگزین شده‌اند.

توسعه‌دهنده: Croteam

منتشرکننده: Devolver Digital

22 November 2011 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, Russian

ژانر: اکشن, FPP, شوتر, سم جدی

سیستم مورد نیاز

Processor: Quad Core i5 3 GHz
Graphics: 1.5 GB VRAM
Memory: 1 GB RAM
Disk space: 4 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

تصاویر:

تریلر:

Serious Sam 3: BFE (2011), 3.78GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex)

Updated to version 261096 (09.05.2016)

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.
دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

Included DLC: Jewel of the Nile, Soundtrack (mp3), Artbook

بازی‌های بیشتر مانند این...

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها