Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption 2 (سبک Red Red Redemption II) یک بازی اکشن و ماجراجویی 2018 است که توسط Rockstar Games ساخته و منتشر شده است. این بازی سومین ورودی از سری Red Dead است و پیش درآمد بازی Red Dead Redemption در سال 2010 است. این داستان در سال 1899 در یک نمایش ساختگی از غرب ، میانه و جنوب ایالات متحده اتفاق می افتد و آرتور مورگان ، عضوی از باند ون در لیند را غیرقانونی دنبال می کند. آرتور باید در هنگام تلاش برای زنده ماندن در برابر نیروهای دولتی ، باندهای رقیب و سایر دشمنان ، با انحطاط غرب وحشی مقابله کند. داستان همچنین از یکی دیگر از اعضای باند جان مارستون ، شخصیت اصلی Red Dead Redemption پیروی می کند.

این بازی از دو دیدگاه اول و سوم شخص ارائه می شود و بازیکن ممکن است آزادانه در دنیای باز تعاملی آن گشت و گذار کند. عناصر گیم پلی بازی شامل تیراندازی ، دزدکی ، شکار ، اسب سواری ، تعامل با شخصیت های غیر بازیکن و حفظ درجه افتخار شخصیت از طریق انتخاب ها و اعمال اخلاقی است. سیستم پاداش مشابه سیستم “تحت تعقیب” از حق امتیاز Grand Theft Auto ، پاسخ شکارچیان اجرای قانون و فضل به جرایمی که توسط این بازیکن مرتکب شده است ، حاکم است.

توسعه بازی بیش از هشت سال به طول انجامید ، بلافاصله پس از انتشار Red Dead Redemption شروع شد و به یکی از گرانترین بازی های ویدیویی ساخته شده تبدیل شد. Rockstar برای تسهیل توسعه ، همه استودیوهای خود را در یک تیم بزرگ انتخاب کرد. آنها از مکانهای واقعی بر خلاف فیلم یا هنر نفوذ کردند و بر ایجاد انعکاس دقیق زمان با شخصیت ها و دنیای بازی متمرکز شدند. این بازی اولین ساخته Rockstar بود که به طور خاص برای کنسول های نسل هشتم ساخته شده بود ، ضمن اینکه توانایی های فنی آنها را هنگام انتقال Grand Theft Auto V به سیستم عامل ها آزمایش کرد. موسیقی متن بازی دارای یک امتیاز اصلی است که توسط وودی جکسون ساخته شده و چندین قطعه آوازی تهیه شده توسط Daniel Lanois ساخته شده است.

، Red Dead Redemption 2 با شکستن چندین رکورد و دومین فروش بزرگ در تاریخ سرگرمی ، فروش 725 میلیون دلار فروش از آخر هفته افتتاحیه خود و بیش از فروش مادام العمر Red رستگاری مرده در دو هفته. مورد تحسین منتقدان قرار گرفت ، با ستایش داستان ، شخصیت ها ، دنیای باز ، گرافیک و سطح قابل توجهی از جزئیات. انتقادهای جزئی به برنامه کنترل آن و تأکید بر واقع گرایی نسبت به آزادی بازیکن معطوف شد. که به عنوان نمونه ای از بازی های ویدیویی به عنوان یک نوع هنر در نظر گرفته می شود ، برنده افتخارات پایان سال از جمله جوایز بازی سال از چندین نشریه بازی است. این بازی با فروش بیش از 36 میلیون نسخه در بین پرفروش ترین بازی های ویدیویی قرار دارد.

بازی Red dead redemption 2 را از گیمینگ پرشیا دانلود کنید.

توسعه‌دهنده: Rockstar Games

5 November 2019 :زمان انتشار

آوا/صدا: English

ژانر: وسترن, اکشن, شوتر, قرن نوزدهم, ماجراجویی

metacritic

93%

سیستم پیشنهادی

Processor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Graphics: 6 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
Memory: 12 GB RAM
Disk space: 150 GB HDD
Operating system: Windows 10 64-bit

سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon R9 280

Memory: 8 GB RAM
Disk space: 150 GB HDD
Operating system: Windows 7 SP1 64-bit

تصاویر:

تریلر:

Red Dead Redemption 2 (2019), 103.09GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Empress/MrGoldberg)

Updated to version 1311.23 (28.09.2020)
Installation time with 4 threads CPU and normal HDD – 15 minutes

دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.بازی‌های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیاز ندارند.

دانلود جداگانه پارت‌ها از گوگل درایو:

عملکرد شما می‌تواند بر نحوه مرگ او تاثیر بگذارد اما جلوی آن را نخواهد گرفت.

نقشه RDR2 تقریبا دو برابر از GTA V بزرگتر است.

سیستم مورد نیاز:

Processor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon R9 280

Memory: 8 GB RAM
Disk space: 150 GB HDD
Operating system: Windows 7 SP1 64-bit

هم اکنون بازی Red Dead Redemption II را از وب‌سایت gamingpersia.ir دانلود کنید.

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها