Overload

Overload یک بازی ویدئویی سه بعدی تیراندازی اول شخص است که توسط Revival Productions برای ویندوز ، macOS و Linux در تاریخ 31 مه 2018 تولید و منتشر شده است. دارای شش درجه حرکت آزادی در یک محیط 3D است. با جاذبه صفر ، به بازیکن اجازه می‌دهد تا در هر جهت حرکت کند و بچرخد. این بازی در درجه اول در قمرهای زحل انجام می‌شود ، جایی که امکانات سیگنال های مرموزی درباره عجیب شدن شدن ربات های استخراج کننده ارسال کرده است.

این بازی که به عنوان “جانشین معنوی” بازی های ویدیویی Descent و Descent II توصیف شده است ، در هنگام انتشار نظرات کلی مطلوبی را دریافت کرد.
بازی در سال 2118 با یک کشتی سرویس چند منظوره (MPSV) که به یمیر ، یکی از قمرهای زحل نزدیک می‌شود ، آغاز می‌شود. این کشتی که MPSV Iberia نام دارد ، در Cronus Frontier ثبت شده است ، مستعمره‌ای واقع در قمرهای زحل که یازده سال قبل توسط شرکتی که در صنعت فضایی موسوم به Juno Offworld Automation فعالیت می‌کند ، تاسیس شده است. قهرمان اصلی گمنام با آسیب عصبی و فراموشی از کریوستاز بیدار می‌شود و توسط مارا ، یک سازه هوش مصنوعی که خود توصیف شده است ، راهنمایی می‌شود و می‌گوید که این کشتی که اکنون در مدار یمیر قرار دارد ، برای کمک به کسانی که در یک مرکز استخراج در ماه هستند وارد شده است. پس از دریافت سیگنال از آنجا در این سیگنال آمده است که اپراتورهای خودمختار مورد استفاده در معادن و اهداف امنیتی عملکرد نامناسبی دارند ، خصمانه شده و به کارمندان انسانی که در حال حاضر در داخل این مرکز کار می کنند حمله کردند.

قهرمان اصلی با یک اسلحه سبک Kodachi که به او تحویل داده می‌شود, وظیفه پاکسازی و مکان یابی هرگونه بازمانده را بر عهده دارد…

سخت‌افزار پیشنهادی

Processor: Intel Core i3-3240 3.4GHz / AMD Phenom II X4 40
Graphics: AMD Radeon R7 250 v2 2GB or NVIDIA GeForce GT 640 v3
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 1.9 GB Hard drive space
Operating system: Windows XP SP2

سخت‌افزار مورد نیاز

Processor: Intel Core 2 Duo 2 GHz
Graphics: 512 MB GeForce 8800
Memory: 4 GB RAM
Disk space: 4 GB HDD
Operating system: Windows XP SP2

تصاویر:

تریلر(یوتیوب):

Overload (2018), 3.80GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary)

Updated to version 1.0.1854 (15.08.2018).

بازی Overload (2018) نسخه El-Amigos آپدیت شده.

این بازی به کرک نیازی ندارد.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها