Call of Duty : WW2 Deluxe Edition

Call of Duty: WWII یک بازی ویدیویی تیراندازی اول شخص 2017 است که توسط Sledgehammer Games ساخته شده و توسط Activision منتشر شده است. در تاریخ 3 نوامبر 2017 برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در سراسر جهان منتشر شد. این چهاردهمین قسمت اصلی از سری Call of Duty و اولین عنوان از این مجموعه است که اساساً در طول جنگ جهانی دوم از زمان Call of Duty: World at War در سال 2008 تنظیم شده است.

مبارزات بازی در تئاتر اروپا برگزار می‌شود و پیرامون نبردهایشان در جبهه غربی پیرامون یک دسته در لشکر 1 پیاده متمرکز است و عمدتاً در حوادث تاریخی عملیات Overlord قرار دارد. این بازیکن ، رونالد “سرخ” دانیلز را کنترل می کند ، بازیکنانی که می توانند مهمات اضافی ، سلامتی یا نارنجک و همچنین یک نارنجک هدفمند و دیدن هدف را به بازیکن ارائه دهند. هیچ یک از این‌ها به طور خودکار در کمپین دوباره پر نمی‌شوند.  این حالت همچنین دارای سیستم جدید Division است و جایگزین سیستم ایجاد کلاس می‌شود که بازی های قبلی این مجموعه از آن استفاده می‌کردند. یک مرکز اجتماعی به نام Head Staff نیز در این بازی پیاده سازی شد و به بازیکنان امکان تعامل با یکدیگر را می‌داد.

Sledgehammer Games پس از توسعه عنوان قبلی خود ، Call of Duty: Advanced Warfare (2014) که شامل حرکات پیشرفته و فناوری جنگ آینده نگرانه بود ، علاقه مند بود این مجموعه را به جنگ جهانی دوم بازگرداند. رئیس استودیو ، مایکل کاندری اظهار داشت که مطمئن نیست که آیا یک بازی جنگ جهانی دوم پس از ایجاد عنوانی آینده نگرانه مانند Advanced Warfare درست احساس خواهد شد ، اما در نهایت سازندگان تصمیم گرفتند در این بازه زمانی یک بازی بسازند. آنها همچنین ترجیح دادند جنایات و اردوگاه های نابودی نازی های آشکار در این بازه زمانی را در حالت مبارزات انتخاب کنند تا یک داستان جنگی معتبر ارائه دهند.

سیستم پیشنهادی

Processor: Intel Core i5-2400 3.40 GHz / AMD Ryzen R5 1660X 3.6 GHz
Graphics: 6 GB GeForce GTX 1060
Memory: 12 GB RAM
Disk space: 70 GB HDD
Operating system: Windows 7/8/10 64-bit

سیستم مورد نیاز

Processor: Intel Core i3-3225 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.4 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 1050 / Radeon HD 7850
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 70 GB HDD
Operating system: Windows 7 64-bit

تصاویر:

تریلر:

Call of Duty: WWII Deluxe Edition (2017), 107.13GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by SoulFlyers/SSE)

Updated till 07.01.2020

SinglePlayer, MultiPlayer and Zombies modes are included and playable offline
Installation time with 4 threads CPU and SSD – 8 minutes / normal HDD – 22 minutes

بازی‌ های نسخه El-Amigos از پیش کرک شده‌اند و به کرک نیازی ندارند.

دانلود و نصب بسیار آسان بازی‌ها در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود(یک جا از تورنت):

دانلود پارت‌‌ها جداگانه از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها