BattleField : Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2 یک بازی ویدئویی شوتر اول شخص است که توسط شرکت سوئدی EA DICE ساخته شده و توسط Electronic Arts برای سیستم های Microsoft Windows ، PlayStation 3 ، Xbox 360 ، iOS و Kindle Fire منتشر شده است. این دنباله مستقیم Battlefield: Bad Company است و بخشی از سری بازی های Battlefield است. این در مارس 2010 در سراسر جهان عرضه شد.

این بازی در درجه اول یک تیراندازی اول شخص در سطح جوخه است که در یک محیط جنگ مدرن معاصر مستقر شده است. علاوه بر این ، این بازی شامل یک مبارزات تک نفره است ، جایی که بازیکن دوباره نقش پرستون مارلو ، شخصیت اصلی بازی اصلی را بازی می‌کند. موتور Frostbite 1.5 بازی امکان تخریب محیط را فراهم می‌کند.  نقشه های چند نفره ، که پنج حالت مختلف بازی را امکان پذیر می‌کند ، شامل انتخاب گسترده ای از وسایل نقلیه ، هواپیماها و محل استقرار است.این بازی با استقبال مثبت منتقدان روبرو شد و میانگین 88 را از تجمع Metacritic برای نسخه های Xbox 360 و PS3 و 87 برای نسخه PC به دست آورد. با فروش بیش از دوازده میلیون دستگاه از زمان انتشار اولیه ، این موفقیت تجاری شد. بسته الحاقی Battlefield: Bad Company 2: Vietnam (با محوریت جنگ ویتنام) ، منتشر شده در 21 دسامبر 2010.

وسایل نقلیه خاصی از جمله ATV ، APC ، تانک و هلی کوپتر را کنترل کنید. با پای پیاده ، به انواع اسلحه های کوچک در دنیای واقعی مانند تفنگ‌های تهاجمی و مسلسل‌ها بازیکنان دسترسی خواهند داشت. بازیکنان همچنین می‌توانند بپرند ، خم شوند و به سرعت بپردازند. آنها می‌توانند یک سلاح اصلی و یک تپانچه را به صورت چند نفره یا دو سلاح اصلی را به صورت تک نفره و همچنین نارنجک و تجهیزات دیگر حمل کنند.

Bad Company 2به شدت بر روی محیط های تخریب پذیر تأکید دارد. بخشهای زیادی از اکثر ساختمان‌ها می‌توانند توسط مواد منفجره تخریب شوند و برخی از دیوارها و نرده‌ها در زیر گلوله‌ها خراب می‌شوند و موتور فیزیک بازی واقعاً تخریب را شبیه سازی می‌کند.

این بازی به جای دادن امتیازات سلامتی به بازیکنان ، همانطور که بازی های قدیمی سری Battlefield انجام داده‌اند ، از سیستم “بازسازی سلامت” استفاده می‌کند. برای جایگزینی این مسئله در چند نفره ، اکنون “Medic” به جای بازیابی مستقیم سلامتی بازیکن ، بازسازی سلامتی را تسریع می کند. در صورت مجروح شدن بازیکن ، باید آنها را بپوشانند و از آسیب دیدن جلوگیری کنند تا سلامتی خود را به دست آورند. یک بازیکن به شدت زخمی ، خاک و خون را در اطراف لبه های صفحه مشاهده خواهد کرد ، که به عنوان یک مصدومیت است.

توسعه‌دهنده: EA DICE / Digital Illusions CE ,Digital Legends Entertainment 

منتشرکننده: Electronic Arts Inc

2 March 2010 :زمان انتشار

English, French, Italian, German, Spanish, Polish :آوا/صدا

ژانر: اکشن, شوتر, آنلاین

metacritic

87%

سیستم مورد نیاز

Processor: Core 2 Quad 2.3 GHz
Graphics: 512 MB VRAM
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 10 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

تصاویر:

تریلر:

Battlefield: Bad Company 2 (2010), 7.13GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary)

Updated to version 795745 (19.09.2011)

این بازی نیازمند کرک نیست.

دانلود و نصب بسیار آسان در گیمینگ پرشیا.

لینک دانلود مستقیم(یک جا از تورنت):

دانلود جداگانه پارت‌ها از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها