Apache: Air Assault

Apache: Air Assault یک بازی ویدئویی شبیه ساز پرواز جنگی برای  ویندوز ، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 است. این بازی توسط توسعه دهنده روسی Gaijin Entertainment ساخته شده است که مشهورترین آن به دلیل جنگ جهانی دوم بازی MMO War Thunder است و توسط Activision منتشر شده است.

این بازی یک شبیه ساز پرواز رزمی است که در آن بازیکنان ممکن است چندین نوع بالگرد تهاجمی آپاچی را خلبانی کنند. هدف اصلی اکثر مأموریت ها متوقف کردن حملات تروریستی در مناطق داستانی و نابسامان جنگ زده است.
Apache: Air Assault بازیکن نقش سه خدمه متمایز Apache را بر عهده می‌گیرد که هرکدام با آنچه در ابتدا به نظر می‌رسد محلی سازی فعالیت دشمن است سروکار دارند ، اما سرانجام نشان می دهد که بخشی از برنامه بزرگتر است.

Apache: Air Assault دارای 16 مأموریت چند مرحله‌ای است که شامل عملیات حمله هوایی و زمینی در سواحل آفریقا ، کوه‌های خاورمیانه و جنگل‌های آمریکای مرکزی است که هر کدام با دقت و با استفاده از داده های نقشه با وضوح بالا از عکس های ماهواره ای در دنیای واقعی ایجاد شده‌اند. هلی کوپترهای آپاچی از پیشرفته ترین هواپیماهای رزمی روی کره زمین هستند – بازیکن می‌تواند چندین نوع مختلف از آنها را کنترل کند ، هرکدام دارای قدرت شلیک شدید خود و مدل سازی دقیق جزئیات آسیب هستند.

توسعه‌دهنده: Gaijin Entertainment

منتشرکننده: Activision Blizzard

16 November 2010 :زمان انتشار

آوا/صدا: English, French, German, Spanish, Polish

ژانر: آرکید, هلی‌کوپتر, بالگرد, شبیه‌سازی, آپاچی

سیستم مورد نیاز

Processor: Pentium 4 3.2 GHz
Graphics: 256 MB VRAM
Memory: 2 GB RAM
Disk space: 3 GB HDD
Operating system: Windows XP/Vista/7

تصاویر:

تریلر:

Apache: Air Assault (2010), 2.04GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Trivium).

بازی Apache: Air Assault (2010) نسخه El-Amigo.

لینک دانلود مستقیم(تورنت):

دانلود از گوگل درایو:

0 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها